Promocja trwa od 25 stycznia. Mogą z niej skorzystać członkinie Klubu Change, które odwiedzą salony firmowe w Manufakturze lub Porcie Łódź.

Idealnie dobrana bielizna w klasycznych kolorach powinna znaleźć się w każdej damskiej szafie. Aby uzupełnić swoją garderobę o komplety bielizny, które będą stanowić doskonałą podstawę każdego stroju, warto odwiedzić salony Change Lingerie i skorzystać z promocji „2 za 1”. Od 25 stycznia każda pani, która wybierze dla siebie dowolny komplet w kolorze czarnym, białym, beżowym lub cielistym, drugi zestaw otrzyma gratis. Z wyjątkowej oferty mogą skorzystać posiadaczki karty Klubu Change. Wszystkie panie, które nie posiadają jeszcze karty, będą mogły dołączyć do klubu podczas wizyty w salonie i od razu skorzystać z promocji.

Ponadto w Change Lingerie w Manufakturze i Porcie Łódź każdego dnia klientki mogą korzystać z bezpłatnych porad brafitterek, które pomogą dobrać idealny biustonosz.
– Klientki naszych salonów mogą korzystać z indywidualnych, bezpłatnych konsultacji. Brafitterki dobiorą im idealny rozmiar biustonosza i doradzą, jaki model może być dla nich najwygodniejszy na co dzień i najlepszy na wielkie wyjścia - mówi Paulina Al-Sakkaf, brafitterka Change Lingerie.

***

Change Lingerie to skandynawska marka bielizny dostępna w ponad 160 salonach w Europie, Azji i Ameryce Północnej. W Polsce jest obecna od 2011 r. Salony firmowe marki znajdują się w Centrum Handlowym Port Łódź i w Manufakturze, a bieliznę sygnowaną Change Lingerie można kupić także w sklepie internetowym Intymna.pl.

Change Lingerie oferuje 3 kolekcje: Chic, Change oraz Charade, dzięki którym każda kobieta znajdzie coś dla siebie - od kolorowej i modnej bielizny na każdą kieszeń, poprzez szeroki wybór popularnych modeli w klasycznych i sezonowych kolorach, po ekskluzywną bieliznę zapewniającą wyjątkowość każdej kobiecie. Marka Change Lingerie wyróżnia się niespotykaną paletą rozmiarów: od 60A do 100J oraz doskonałą jakością za rozsądne pieniądze – oferuje swoim klientkom biustonosze w cenach od 69,90 zł do 149,90 zł.

Więcej informacji o Change Lingerie znajduje się na stronie www.change.com i facebook.com/changepolska