Najważniejsi tego dnia są jednak najbliżsi, z którymi świętuje się tak niezwykle wydarzenie. Jeśli wybierasz się na przyjęcie urodzinowe, postaraj się, aby prezent, który podarujesz solenizantowi, był wyjątkowy. Postaw na efektowne podarunki, które zostaną zapamiętane na długo. Mamy dla Ciebie, kilka pomysłów na prezent.

Smaczny i elegancki kosz prezentowy

Kosz prezentowy


Wybierając prezent na 50 urodziny, starasz się, aby był on dopasowany do indywidualnych potrzeb i  upodobań osoby obdarowanej. Dlatego proponujemy Ci unikatowe kosze prezentowe, które są na tyle uniwersalne, że z pewnością przypadną do gustu każdemu. Gotowe zestawy prezentowe dostępne są w różnych konfiguracjach i opakowaniach. Wypełnione wybornymi smakołykami sprawią ogromną radość solenizantowi i to bez względu na jego wiek, płeć czy pasje. Unikatowe słodycze marki premium sprawią, że każdy, kto otrzyma taki prezent, poczuje się wyjątkowo i wspaniale.

Alkohol w efektownej odsłonie

Prezent na 50 urodziny powinien dawać radość i zachwycać efektownym wyglądem. Dlatego, jeśli decydujesz się na podarowanie alkoholu, który zawsze jest dobrym pomysłem, musisz postarać się również o unikatowe opakowanie prezentu. Polecamy Ci alkohol w formie gotowego zestawu prezentowego. Jego dekoracyjna oprawa sprawia, że staje się on idealnym pomysłem na prezent na 50 urodziny. Męską wersję kosza prezentowego możesz wręczyć każdemu – szefowi, koledze z pracy, tacie, dziadkowi czy mężowi. Każdy ceni sobie wyrafinowane trunki, a zwłaszcza gdy są one wysokiej jakości i pięknie się prezentują w postaci kosza prezentowego.

Bilet do teatru

To perfekcyjny pomysł na prezent na 50 urodziny o szerokim zastosowaniu – zarówno dla męża, rodziców, wujka czy cioci. Spektakle musicalowe, adaptacyjne, inscenizacyjne czy rewie to cała gama emocji, jakie  podarujesz komuś w tym niezwykłym dniu.  Dobry spektakl sprawi, że osoba obdarowana będziesz na długo pamiętała o tym wyjątkowym prezencie. Możliwość wyboru dogodnego terminu i miejsca realizacji prezentu, daje gwarancję, że upominek będzie trafionym pomysłem. 

Relaks w spa

Zarówno kobiety, jak i mężczyźni lubią dbać o siebie. Możesz podarować więc jubilatowi, czas pełen wytchnienia, którym zregeneruje jego ciało i duszę. Dla panów odprężający masaż, pobyt w saunie lub jacuzzi. Dla pań maseczki upiększające, kąpiele relaksacyjne czy inne rytuały pielęgnacyjne. Każdy znajdzie coś dla siebie i dopasuje zabieg do swoich potrzeb. 


Karta podarunkowa

Wybór idealnego prezentu na urodziny może być bardzo ciężki i trudny. Mimo że w sklepach dostępnych jest wiele ofert i produktów, trudno jest wybrać coś osobie, która ma już wszystko. Idealnym pomysłem może okazać się zakup karty podarunkowej na dowolną kwotę. Dzięki temu osoba obdarowana sama zdecyduje, co wybierze. Przy takiej opcji z pewnością prezent będzie trafiony. Możesz wybrać karty podarunkowe do popularnych sklepów z biżuterią, kosmetykami, sprzętem sportowym czy atrakcjami dostosowanymi do różnorodnych pasji i zainteresowań.