Mamy przyjemność poinformować, iż Pracownia Psychologiczna Ewy Majchrowskiej
poszerzyła swoją ofertę i od 2009 roku funkcjonuje przy ul. Poniatowskiego 3 jako
ART- AKADEMIA ROZWOJU TWÓRCZEGO. Teraz z naszych propozycji mogą skorzystać dzieci, młodzież jak również dorośli.


AKADEMIA MALUCHA
To propozycja dla dzieci i rodziców przygotowujących się do przedszkolnego debiutu lub tych
nielubiących przedszkoli. Tutaj zdobywa się pierwsze doświadczenia pracy z rówieśnikami poprzez zajęcia adaptacyjno-integracyjne. Celem ich jest nauczenie dzieci 3-4-letnich wkraczania w grupę, oswajania się z nową sytuacją podczas zabawy pod opieką pedagoga, zwiększanie samodzielności i kreatywności poprzez inspirujące zajęcia ogólnorozwojowe. Spotykamy się dwa razy w tygodniu na 2 godziny.

AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA
Dzieci w wieku 4-6 lat, które z różnych przyczyn nie uczęszczają do przedszkola, zapraszamy do Akademii Przedszkolaka. Oferujemy 4 godziny zajęć edukacyjnych pod opieką pedagoga. W małych grupach odbywa się tutaj wspomaganie rozwoju dziecka we wszystkich aspektach, zgodnie z jego indywidualnym potencjałem i możliwościami.
Proponujemy m.in.: warsztaty: logopedyczne, muzyczno-taneczne, artystyczne.
Dla dzieci organizowane są tematyczne przyjęcia urodzinowe np. bal księżniczek, wyspa piratów.

JESTEM UCZNIEM
To program dla uczniów między 7 a 18 rokiem życia. Prowadzimy trening efektywnego zapamiętywania i szybkiego uczenia, który poprawia koncentrację i tempo uczenia się.
Dla tych, którzy mają problemy ortograficzne, prowadzimy zajęcia terapii pedagogicznej. Dynamiczni i ‘nadpobudliwi’ mogą tańczyć na zajęciach hip-hopu. Dla rozśpiewanych mamy zajęcia wokalne i emisji głosu. ‘Garbiący się’ i dbający o prawidłową postawę mogą wzmocnić się na gimnastyce korekcyjnej. Młodzi artyści znajdą coś dla siebie w naszej pracowni plastycznej.

„Naszym celem jest, by uczeń, wychodząc z zajęć, miał więcej wiary w swoje możliwości i chciał rozwijać nowe talenty.”

JESTEM RODZICEM
Przyszłym i obecnym rodzicom proponujemy spotkania poświęcone zdobyciu wiedzy, jak radzić sobie w trudnych dla rodziców sytuacjach wychowawczych. Spotkania mogą odbywać się w grupie lub indywidualnie.

JESTEM DOROSŁY
Kiedy czujesz, że sam potrzebujesz zmian w życiu, proponujemy Psychoterapię Krótkoterminową. Terapeuta współpracuje z klientem by stworzyć precyzyjną wizję jego upragnionego celu, by znaleźć jak najbardziej optymalną drogę do jego osiągnięcia oraz by odkryć sposoby na jej przebycie.
Natomiast jeśli pragniesz wykorzystać swój wolny czas twórczo lub potrzebujesz chwili oddechu, zapraszamy na sesje relaksacyjne, treningi radzenia sobie ze stresem i warsztaty ceramiczne.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE
Akademia Rozwoju Twórczego
ul. Poniatowskiego, tel. 501322163