Asortyment sklepu wyróżniają niskie ceny, a przy tym wysoka jakość. Produkty sprowadzane są z Anglii, Niemiec, Czech i Francji.

- To rzeczy pełnowartościowe, wykupywane ze sklepów lub od firm ubezpieczeniowych – zdradza właściciel „Domu i Ogrodu”.

Produkty są różnorodne, na bieżąco uzupełniane i niepowtarzalne. To towary dostępne sezonowo, dlatego teraz największą popularnością cieszą się tutaj meble ogrodowe, które ceną i jakością konkurują z każdym marketem. Wyprzedają się błyskawicznie, ale z racji tego, że co 2-3 tygodnie asortyment sklepu jest uzupełniany, ciągle możemy wybierać wśród naprawdę dobrych jakościowo (i pięknych!) mebli.

- Z towarów sezonowych mamy jeszcze grille czy baseniki dla dzieci – wymienia właściciel.

Sporą część asortymentu stanowi chemia dla domu. Przykłady? 4-litrowe żele do prania Persil za 12 zł, pasty Blend-a-med po 3,50 zł, preparaty na owady firmy Bros - tańsze o kilka złotych od kinetycznych kupowanych w marketach,  wkładki Always w rewelacyjnej cenie 4,50 zł za opakowanie.

Wśród artykułów gospodarstwa domowego znajdziemy bardzo dobrej jakości ręczniki z egipskiej bawełny, garnki, dywaniki łazienkowe, suszarki do bielizny, ręczniki czy antyalergiczne poduszki i kołdry (160 cm na 220 cm za 55 zł).

- By wiedzieć, co sprzedają, część z tych produktów testuję w domu - podkreśla właściciel.

Do outletu trafiają też zabawki. Są szybko wykupywane, dlatego teraz na stanie zostało jedynie kilka sztuk, w tym domki dla lalek. Przy Wspólnej 2 kupimy również produkty dla niemowląt, np. butelki Tommee Tippee (6 sztuk za 55 zł!), łóżeczka mojżesza, kołyski.

Panie nabędą tu dobrej jakości kosmetyki, np. żele pod prysznic czy niewysuszające skóry peelingi cukrowe. Poza tym: wazony, donice, zasłony, zegary, produkty dla zwierząt, ramki do zdjęć i wiele, wiele innych.

Outlet „Dom i Ogród” mieści się przy ul. Wspólnej 2. Otwarty jest od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-18.00, a w soboty od 10.00 do 14.00. Produkty ze sklepu możemy obejrzeć na olx lub facebooku.