Masz kota lub psa? Opiekujesz się bezdomnymi kotami mieszkającymi w Twojej okolicy? Tylko w marcu możesz zapisać pupila na zabieg i zapłacisz za niego znacznie mniej niż zwykle.

Dlaczego sterylizacja jest ważna?

Zabieg nie tylko zapobiega niechcianym ciążom i miotom, a tym samym masowej i często tragicznej śmierci czy bestialskiemu znęcaniu się nad zwierzęciem. Dzięki sterylizacji suczki nie cierpią na męczące ruje. Zabieg zapobiega nowotworom i ropomaciczu. Właściciele muszą pamiętać o tym, że kotka nie może być w rui, a suka musi być minimum 2 miesiące po ostatniej cieczce.

Ile to kosztuje?

W ramach akcji zabiegi sterylizacji i kastracji kosztują mniej. Za zabieg sterylizacji małej i średniej suki do 35 kg zapłacimy 200 zł, dużej – 250 zł. Kastracja małego i średniego psa do 35 kg to wydatek 120 zł, a dużego – 170 zł. Sterylizacja kotki od 100 do 120 zł, a kastracja kocura to 60 zł.

Powyższa cena to koszt zabiegu wraz z lekami do narkozy, przeciwbólowymi po zabiegu oraz zdjęciem szwów. Z uwagi na duże zainteresowanie konieczna jest rezerwacja zabiegów pod numerem (42) 278 71 50.