Rodzinny piknik edukacyjny w Pabianicach z Iwoną Piątek – przewodniczącą Partii Kobiet - kandydatką nr 1 do Sejmu RP z listy SLD w okręgu 11.

- Jej gościem będzie Małgorzata Napieralska - informuje Renata Uznańska-Bartoszek.


Piknik w sobotę 3 września przed wejściem do Galerii "Echo" przy ul. Zamkowej 31.

- Podczas pikniku będzie można wymienić podręczniki i przybory szkolne. Dla najmłodszych przygotowano atrakcyjne gry i zabawy, natomiast rodzice będą mogli porozmawiać o zagadnieniach edukacyjnych z Iwoną Piątek i Małgorzatą Napieralską - mówi pani Renata.

Taka giełda to doskonały pomysł na uzupełnienie szkolnej wyprawki i wymianę niepotrzebnych przyborów, które mogą być wykorzystane przez inne dzieci. Oprócz giełdy na najmłodszych uczestników pikniku czeka wiele atrakcji, w tym: szczudlarze w zabawnych przebraniach klaunów czy magiczny pokaz baniek mydlanych.

Każde dziecko będzie mogło skosztować pachnącej waty cukrowej, a na jego buzi mogą pojawić się kolorowe malunki, które przeniosą najmłodszych w świat bajek.

- Takie wydarzenie jak piknik edukacyjny to szansa na zintegrowanie lokalnej społeczności, a zorganizowana giełda przyborów szkolnych pomoże rodzicom w przygotowaniu dzieci do szkoły. Nasze spotkanie to nie tylko okazja na spędzenie czasu w miłej, rodzinnej atmosferze, ale także możliwość, by porozmawiać o nurtujących nas problemach – mówi Iwona Piątek, przewodnicząca Partii Kobiet.