Szczególnie teraz, gdy zbliża się święto wszystkich pań. Na Dzień Kobiet Firma Jubilerska „Koliber” przygotowała promocję – rabat w wysokości 8 % na cały asortyment.

Rabat na Dzień Kobiet w Firmie Jubilerskiej

„Koliber” to rodzinna firma, która od ponad czterdziestu lat tworzy z pasją złotą biżuterię. Jej specjalnością są obrączki ślubne oraz pierścionki zaręczynowe. W szerokiej ofercie salonu znajdziemy eleganckie wyroby, które wyróżnia precyzja i dbałość o szczegóły wykonania. Wieloletnia tradycja, nowoczesne technologie oraz fachowa wiedza jubilerów usatysfakcjonuje niejednego, nawet wybrednego klienta.

W ofercie salonu „Koliber” znajdziemy biżuterię złotą oraz srebrną. Wśród wyrobów własnych w sprzedaży są również wyselekcjonowane topowe, włoskie produkty – od klasycznych - na każdą okazję - po wyszukane, ekskluzywne wzory.

Co sprawia, że to wyjątkowe miejsce? To jedyny salon jubilerski w naszej okolicy, który jest producentem złotej biżuterii, w tym pierścionków zaręczynowych i obrączek ślubnych. Wśród ponad 350 wzorów przyszli małżonkowie znajdą z pewnością swoją wymarzoną parę - z żółtego, różowego oraz białego złota, dwu i trzykolorowe, gładkie lub diamentowane. Dodatkowo można je ozdobić kamieniami szlachetnymi.

- Spełniamy także specjalne życzenia i wykonujemy indywidualne projekty obrączek ślubnych – mówi Aneta Reinhold-Ziętkiewicz, kierownik salonu.

Rabat na Dzień Kobiet w Firmie Jubilerskiej

„Koliber” oferuje biżuterię, która wpisuje się w panujące trendy. Znajdziemy tu szeroką gamę niepowtarzalnych kolekcji kolczyków, bransolet, przywieszek, łańcuszków i naszyjników.

- Bez wątpienia takie właśnie są szerokie łańcuszki i całe komplety o splocie ankier, w różnych kombinacjach. Pięknie prezentują się samodzielnie, jak i w zestawach – doradza sprzedawca.

Promocja na Dzień Kobiet

W modzie niezmiennie są także tzw. celebrytki, delikatne łańcuszki z subtelną przywieszką.

- Królują teraz w nieco zmienionej formie. Zamiast jednej ozdoby przywiesza się kilka. Bardzo dużym powodzeniem cieszy się też biżuteria ozdobiona czarnymi kamieniami oraz kryształkami Swarovskiego – wyjaśnia pani Aneta.

Rabat na Dzień Kobiet w Firmie Jubilerskiej

„Koliber” doda szyku i elegancji każdej kobiecie, bez względu na wiek. Salon w swojej ofercie posiada także biżuterię dla najmłodszych.

- Oferujemy delikatne kolczyki dla dziewczynek. Mają krótki sztyft, który nie rani szyi. Również nastolatki znajdą u nas coś dla siebie, m.in. przywieszki w modnych kształtach – znaku nieskończoności czy serca – doradza sprzedawca.

Ponadto salon oferuje usługi jubilerskie takie jak: naprawa biżuterii, grawerowanie dedykacji i napisów okolicznościowych.

- Niemal każdy z pierścionków jesteśmy w stanie powiększyć lub zmniejszyć. Zajmujemy się również czyszczeniem biżuterii – poleca kierownik salonu.

Tutaj wymienimy też starą biżuterię na nową. W przypadku rozliczenia transakcji złomem złota lub srebra salon stosuje korzystny kurs skupu i oferuje klientowi dodatkowy rabat na zakupiony towar.

Decydując się na zakupy w salonach firmy jubilerskiej „Koliber” w dniach od 3 do 8 marca, każdy otrzyma rabat w wysokości 8 procent na cały asortyment.

Gdzie wybrać się na zakupy?

Pabianice, ul. Św. Jana 1

Pabianice, ul. Szewska 2

Łódź, ul. Rzgowska 201M

Więcej inspiracji oraz wzory biżuterii znajdziecie na fanpage'u Firmy Jubilerskiej „Koliber” oraz jego witrynie internetowej: www.koliber-bizuteria.pl