– Nawet w tym zawirowaniu należy się paniom odrobina relaksu, a także chwili, by w te święta, zasiadając do wigilijnego stołu, nie wyglądać jak „kobieta po przejściach”, ale kobieta zadowolona i zadbana – uważa Marzena Weiss-Wojtczak, właścicielka Studia Modelowania Sylwetki przy ul. Moniuszki 90 (róg Kochanowskiego).
Limfodrenaż to zabieg, który oprócz leczenia cellulitu i odchudzania, pomaga na opuchnięte nogi, problemy krążeniowe, poprawia przemianę materii oraz oczyszcza organizm z toksyn.
- Dla urody oferujemy masaż na urządzeniu Rollen, który doskonale wpływa na zlikwidowanie cellulitu, ujędrnienie skóry, czy wymodelowanie sylwetki – mówi Marzena.
Takie masaże często są dla niektórych pań tak zwaną ostatnią, ale skuteczną „deską ratunku” w zgubieniu nagromadzonych centymetrów przed Sylwestrem lub w czasie trwania karnawału.
Dla dłoni poleca manicure klasyczny, manicure SPA, zabiegi parafinowe, stylizację paznokci żelem, akrylem, czy żel na naturalną płytkę paznokcia. Natomiast dla stóp: pedicure klasyczny, pedicure SPA i pedicure leczniczy, dzięki któremu zlikwidujemy modzele, czy pękające pięty.
- Z okazji świąt mamy promocję do 18 grudnia. Przy zakupie
dowolnego karnetu, za drugi karnet o wartości 100 zł zapłacimy 50 procent taniej – wyjaśnia. - Aby jak najwięcej pań mogło skorzystać z oferowanych zabiegów, ceny są ustalone na naprawdę promocyjnym poziomie.
Za manicure zapłacimy od 15 zł (z pomalowaniem 20 zł), pedicure 30 zł, pedicure leczniczy 35 zł, pedicure SPA 45 zł. Masaże w karnecie od 13 zł. Żel na naturalnej płytce paznokcia 35 zł. Żel na tipsie od 50 do 60 zł w zależności od zdobień.
Studio oferuje również bony podarunkowe na konkretny zabieg lub kwotę. Mogą być świetnym prezentem pod choinkę dla bliskiej osoby.