– Wiosną docenimy odważne połączenia kolorów i wzorów – mówi Sebastian Werner z salonu rajstop i bielizny przy ul. Moniuszki 67.

Modne leginsy w cętki lub motyw wężowej skóry komponują się z gładkimi tunikami. Niezwykle seksowne, obcisłe, mocno połyskujące leginsy nawiązują do stylu lat osiemdziesiątych. Przylegając do ciała niczym druga skóra, doskonale modelują sylwetkę. Hitem będą te ze specjalnej jeansowej elastycznej dzianiny.

Na rajstopach pojawiają się powtórzenia tego samego motywu. To może być motyw kwadratów, zygzaków, kratek, wygiętych pasków. W sezonie wiosennym nie może zabraknąć motywów kwiatowych. Ażurowa rajstopa przeżywa kolejną odsłonę, noszona do podobnie ażurowych rzeczy w tej samej tonacji kolorystycznej. Nowością są gładkie, cienkie rajstopy, w których nie lecą oczka.

Specjalna przędza jest bardzo gładka i odporna na zaciągnięcia.

– Do wiosennej szafy dołączymy modne koszulki w marynarskie paski oraz topy Capri w różnych kolorach – zachwala nową kolekcję Gatty pan Sebastian. – Wielbicielki rockowego stylu chętnie połączą je z koszulkami zdobionymi metalowymi nitami i ćwiekami.

Wiosenne kolekcje rajstop, pończoch, getrów, leginsów, bielizny, skarpet i kolanówek, również dla panów, czekają na Państwa w sklepie przy ul. Moniuszki 67 od pn. do pt. od 10.00 do 18.00. W sobotę sklep zaprasza od 9.00 do 15.00.