Aktualnie producenci słodkości sami oferują wiele propozycji, co oznacza, że każdy może w dowolny sposób skomponować „słodki kosz” i spodziewać się, że trafi w gust obdarowywanego.

Zestawy odpowiednie na każdą okazję

Warto chociażby przyjrzeć się propozycji jaką są słodycze Wawel, ponieważ ten producent uchodzi za prestiżowego. Krakowska marka smakołyków znana jest z wyrobów cukierniczych, które smakują wszystkim już od ponad 120 lat.

Firma opracowała czekoladowe zestawy prezentowe Wawel, w jakich znajdują się zarówno czekoladki, cukierki, jak i galaretki. Nie brakuje także rozwiązań dla osób, które lubią klasyczne pyszności: czekoladę gorzką i klasyczną. Dowolny zestaw można wobec tego dopasować na podstawie tego, jakie smaki lubi osoba obdarowana. Zestawy prezentowe zawierające słodycze Wawel można wręczać z dowolnej okazji: Dnia Ojca, Dnia Matki, Dnia Kobiet, Dnia Dziecka, na zakończenie roku dla nauczycieli, jako prezenty świąteczne dla współpracowników, czy jako upominek za drobną usługę. Jeśli ktoś chce przeprosić bliską osobę lub bez powodu zrobić jej niespodziankę, to kosz ze słodkościami również sprawdza się znakomicie. Można nawet nieco rozpieścić siebie samego i zakupić słodycze marki Wawel. Pewne jest jedno: niezależnie od metryki każdy znajdzie łakoć dla siebie.

Spersonalizowane zestawy słodkości

Spersonalizowane zestawy słodkości można dobierać właśnie pod kątem preferencji osób, które dostaną słodycze. Jeśli wiemy, że dana osoba lubi klasyczną czekoladę bez dodatków, to właśnie taki komplet powinniśmy dla niej wybrać. Z kolei, gdy mamy świadomość, że ktoś bardziej lubi czekoladę z dodatkami, to można wybrać zestaw z różnymi przysmakami.

Można będzie stworzyć kompozycję idealną, niezależnie od tego, co ktoś lubi. Słodycze, jakie będą znajdowały się w poszczególnych zestawach idealnie będą uzupełniały się w smaku. Wiosenne Radości, Ale Słodziak!, Wór rozmaitości, Dla Dziadków od Serca, Krówka na Wypasie, Karmelowe Szczęście, Qulinarne Wyzwania, Owocowy Zawrót Głowy, Zestaw Opowieści Krakusa, Pocztówka z Krakowa, Słodki bez cukru, Upominek Ślubny – róg duży – już same nazwy wybranych propozycji wskazują, że można je wykorzystywać na dowolną uroczystość.

Zestaw Karmelowe Szczęście - SlodkiWawel.pl

Dostępne czekoladowe zestawy prezentowe Wawel na pewno spodobają się osobom obdarowanym. Słodkie chwile, jakie spędzą pozwolą się zrelaksować
i skosztować czegoś o wyjątkowym smaku. Czekoladowe upominki, zapakowane w stylowe pudełka to wyjątkowa propozycja sprawienia przyjemności bliskim osobom. Niezależnie od tego, czy jest to prezent dla kontrahenta, czy na przykład podziękowanie dla gości weselnych – marka Wawel nigdy nie zawodzi poszukujących łakoci w ramach podarunku.

Poznaj zestawy prezentowe Wawel w sklepie SlodkiWawel.pl