Korzystając z gościnności łam Życia Pabianic chcielibyśmy rozwiać wszelkie wątpliwości i odpowiedzieć na często zadawane pytania dotyczące usług cateringowych naszej firmy na terenie tego miasta.

Czy Pan Kanapka Catering https://pankanapka.pl/ dowozi na terenie Pabianic? To jedno z najczęstszych pytań, które padają, a odpowiedź najczęściej zaskakuje naszych klientów. Oczywiście, że dowozimy! Świadczymy dokładnie pełną paletę naszych usług cateringowych, a więc będą to zarówno dostawy kanapek bankietowych, przekąsek finger food, sałatek, desek serów, mięs, ryb czy owoców. A więc wszystkich mniejszych i większych drobiazgów do schrupania na szalonej domówce, czy też bardziej oficjalnej imprezie domowej. Występują one zarówno jako pojedyncze kategorie, gdzie można wybierać wedle własnego uznania, jak i w postaci gotowych zestawów: https://pankanapka.pl/zestawy-na-10-15-20-25-30-osob. Nadmienić tutaj należy, że zdecydowaną większość cateringu możecie zamówić online!

W naszej „pabianickiej” ofercie znajdziecie także obsługę imprez okolicznościowych (catering na komunie, chrzciny, urodziny czy imieniny - https://pankanapka.pl/kategoria-catering-na-imprezy-okolicznosciowe), a także catering weselny. Oprócz dostaw samego jedzenia oferujemy także szeroki pakiet usług dodatkowych (jak dostawa niezbędnego sprzętu gastronomicznego, mebli, namiotów czy obsługi kelnerskiej). Można wybierać spośród gotowych zestawów lub też stworzyć ideał według własnego pomysłu. 

Pan Kanapka

W sezonie letnim nasza firma obsługuje (również na terenie Pabianic i okolic) gros imprez plenerowych. Szczegóły znajdziecie pod linkiem https://pankanapka.pl/impreza-plenerowa-grill

W czasie okołoświątecznym oferujemy dostawy cateringu wigilijnego i wielkanocnego do domu w formie zgrabnych i wygodnych dań oraz półmisków prosto do postawienia na świątecznym stole. 

Dostarczamy catering na terenie nie tylko miasta, ale także powiatu pabianickiego. Wchodząc na naszą stronę sprawdzisz szybko czy do Ciebie dojeżdżamy wpisując kod pocztowy. Koszt dostawy jest ryczałtowy i wynosi aktualnie 29 zł. Minimum logistyczne to zaledwie 250 zł. Jeśli potrzebujesz fachowego doradztwa przy swojej imprezie nie wahaj się dzwonić lub pisać. Pamiętaj – Pan Kanapka Catering jest do Twojej dyspozycji również na terenie Pabianic i okolic! Zapraszamy! 

Jacek Matuszewski