Gra EKOdetektyw będzie polegać na odnajdywaniu wskazówek na terenie sklepu IKEA Łódź i rozwiązywaniu zagadek dotyczących ekologii. W trakcie gry dzieci wraz z opiekunami dowiedzą się wielu ciekawostek na temat ekologicznych rozwiązań stosowanych w sklepie, a także przekonają się, że żyć bardziej ekologicznie mogą również na co dzień w swoich domach. Po zabawie maluchy mogą wziąć udział w ekowarsztatach plastycznych, które odbywać się będą w sklepowej restauracji. Każde dziecko otrzyma także wspaniały upominek.

Grę EKOdetektyw zaplanowano od 30 stycznia do 15 lutego w godzinach 12.00 – 18.00. Zabawa będzie się rozpoczynać w Czarodziejskim Lesie Smaland, a kończyć w Restauracji IKEA Łódź.

Dla dorosłych przygotowano warsztaty pomocne przy projektowaniu sypialni. Warsztaty odbędą się 5 lutego w godzinach 17.00 - 20.30 oraz 6 lutego w godzinach 10.00 - 13.30, w część biurowej IKEA Łódź. Zajęcia poprowadzi doświadczony trener Aleksandra Szewczyk. Zapisy odbywają się przez stronę www.ikea.com/pl/pl/store/lodz/warsztaty

IKEA Łódź oprócz warsztatów dla wszystkich dorosłych klientów przygotowała specjalne oferty cenowe. Zimowe okazje to między innymi mnóstwo produktów w obniżonych cenach. W dniach 30 stycznia – 15 lutego możemy liczyć na nawet 50 proc. obniżki.

Restauracja IKEA także przygotowała atrakcyjną ofertę na pyszne obiady. Klienci, którzy przyjdą do Restauracji z Zimowym Kuponem Rabatowym, będą mogli zjeść zestaw obiadowy z devolillem za 9,99 zł. Kupon będzie można znaleźć w prasie oraz na ulotce, rozdawanej w okresie ferii na terenie Portu Łódź.

Zbliżające się ferie zimowe to także okazja do skorzystania z oferty „Dwie raty w prezencie”. W czasie trwania akcji, tj. od 30 stycznia do 15 lutego, każdy klient, który dokona zakupu sfinansowanego kredytem ratalnym, otrzyma równowartość dwóch rat na Karcie Rabatowej IKEA. W ten sposób zgromadzone fundusze będzie mógł wykorzystać na dalsze zakupy. Oferta dotyczy całego asortymentu IKEA Łódź, nie łączy się jednak z innymi, obowiązującymi w tym czasie akcjami.