Teraz jest to bardzo proste - nie czekaj na uzyskanie pozwolenia na budowę, nie szukaj ekipy budowlanej, nie pilnuj jej, nie czekaj na efekt finalny (czasami nawet 2 lub 3 lata). Spółka Munster Developments wykona to dla Ciebie i za Ciebie! Czyni tak nieprzerwanie od 10 lat - sukcesywnie buduje wolnostojące domy jednorodzinne.

Wybrana przez spółkę lokalizacja osiedla „Dolina Pabianki”jest zaciszną, sąsiadującą z naturą okolicą, blisko miasta, a jednocześnie z dala od jego zgiełku. Nie martw się o dostęp do sklepów, szkoły, przedszkola, lasu, miejsc sportu i rekreacji. Wszystko to jest dostępne na wyciągnięcie ręki.

Rodzinne osiedle „Dolina Pabianki” cieszy się dużym zainteresowaniem i przyciąga z roku na rok coraz większą liczbę mieszkańców.

Nie zwlekaj z decyzją - „wystartuj” swoją historię.

Wystarczy wybrać i wedle swoich preferencji wykończyć wymarzony dom.

ZAMIESZKAJ I CIESZ SIĘ ŻYCIEM!

W ofercie gotowych domów jednorodzinnych znajdziecie domy, które charakteryzują się prostą, funkcjonalną formą. Wykonane starannie w tradycyjnej technologii, przy użyciu wysokiej jakości materiałów, odpowiednio ocieplone. Firma Munster Developments stosuje również ekologiczne rozwiązania: przydomowe oczyszczalnie ścieków oraz ogrzewanie gazowe. Duże działki dają mieszkańcom poczucie komfortu i prywatności oraz możliwość aranżacji pięknych ogrodów. Na przełomie roku 2016/2017 deweloper poczynił dodatkowe inwestycje w utwardzenie i oświetlenie drogi osiedlowej. Z naszych informacji wynika, że to jeszcze nie koniec inicjatyw inwestora, który planuje realizację kolejnych udogodnień, a wszystko to dla komfortu obecnych i przyszłych mieszkańców osiedla „Dolina Pabianki”.

Gorąco zachęcamy, zapoznajcie się z gotowymi domami: Słonecznym, Żuczkiem, nową odsłoną Biedronki. Nie zapomnijcie zapytać o całkiem nowy projekt domu - Zacisze, który będzie realizowany już w tym roku!

Domy można oglądać podczas godzin otwartych:

- kwiecień – tydzień: 23.04 – 27.04, w godz. 16.00–18.00,

- maj – niedziele: 13, 20, 27.05, w godz. 10.00–13.00,

- czerwiec – niedziele:10, 17, 24.06, w godz. 10.00-13.00.

 

Osiedle domów jednorodzinnych „Dolina Pabianki” 530 825 785.

Pabianice, Bychlew.

 

 

Przydatne linki: www.dolinapabianki.pl

https://web.facebook.com/DolinaPabianki/