Cechy te spełniają nowoczesne drzwi przesuwne metalowe – przekonaj się, dlaczego warto w nie zainwestować.

Drzwi przesuwne metalowe w tegorocznych trendach

Polacy coraz bardziej świadomie podchodzą do światowych trendów i mód. Tworzą tym samym własne nietuzinkowe przestrzenie, które miksują nowoczesny styl z tym, co dostępne na wyciągnięcie ręki. Coraz większą uwagę poświęcają również kwestii ekologii oraz recyklingu, dlatego często decydują się na elementy aranżacyjne wykonane z drewna, stali oraz szkła hartowanego. Tendencje te widać wyraźnie w stylu industrialnym, którego elementem charakterystycznym są właśnie drzwi przesuwne metalowe.

Jakie jeszcze są wiodące trendy na 2021 rok? Wraz z pandemią wiele osób przeszło na zdalny tryb pracy, a tym samym ich mieszkania stały się wielofunkcyjnym centrum zarządzania wszechświatem. Domownikom zależy na wygodzie i funkcjonalności. Elementy aranżacyjne mają być łatwe w zachowaniu higieny oraz czystości, a także tworzyć przytulne, bezpieczne wrażenie – takie właśnie są drzwi industrialne.

Drzwi industrialne pozwalają dzielić przestrzeń

Drzwi przesuwnemetalowe mogą być dowolnie łączone w pary oraz większe kompozycje, co umożliwia tworzenie różnych stref w jednym pomieszczeniu – np. przestrzeni biurowej i sypialnianej. Szkło hartowane, które wypełnia stalowe ramy, jest nie tylko odporne na mikrouszkodzenia czy działanie czynników zewnętrznych, ale również dobrze tłumi hałasy, co pozwala na zbudowanie intymnej atmosfery do spokojnej pracy lub relaksu.

drzwi

Retail i store design - kompleksowe rozwiązania | Icon Concept

Powitaj słońce i dodatkową przestrzeń z drzwiami industrialnymi 

Warto również podkreślić, że drzwi industrialne w systemie przesuwnym nie zabierają wiele przestrzeni, ponieważ nie wymagają dodatkowego miejsca potrzebnego do otwierania skrzydeł, jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnych modeli. Główny szklany element wpuszcza do pomieszczenia dużo rozproszonego, miękkiego światła słonecznego, co tworzy przyjazną aurę i optycznie powiększa wnętrza.

Wyróżnij się z drzwiami industrialnymi na wymiar od Icon Concept

Icon Concept to doświadczony i rzetelny producent drzwi industrialnych. Zamówione elementy aranżacyjne zostaną wykonane z najwyższej jakości surowców, a specjaliści zadbają o profesjonalny oraz szybki montaż w miejscu docelowym. Wejdź na stronę producenta i wybierz swoje wymarzone drzwi, które wprowadzą trochę świeżości do Twoich wnętrz.

 

 

Znajdziesz nas pod adresem: 53-609 Wrocław, ul. Fabryczna 10
lub na naszej stronie: Icon-Concept.pl


Źródło: Retail i store design - kompleksowe rozwiązania | Icon Concept