Na chętnych czeka dużo zabawy, sporo pamiątek w postaci pięknych fotografii oraz nagrody rzeczowe i karty podarunkowe o wartości do 500 zł. Pięciu zwycięzców konkursu zobaczymy na materiałach reklamowych centrum.

Każdy, kto chciałby, aby to jego dziecko rozpoczęło przygodę z modelingiem, powinien przesłać jego zdjęcie przy pomocy specjalnej aplikacji na stronie centrum.

Kolejny etap konkursu odbędzie się 29 listopada w Porcie Łódź. Tego dnia spotka się grupa piętnastu finalistów, którzy zostaną wybrani przez jury. Spośród tych kandydatów zostanie wybranych pięcioro dzieci, które oficjalnie zostaną Twarzami Portu Łódź. Konkurs to także nagrody, które odbiorą rodzice małych modeli i modelek. Wśród nich znajduje się pięć nagród głównych, czyli udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej oraz karta podarunkowa na zakupy w centrum o wartości 500 zł. Każdy z dziesięciu laureatów zakwalifikowanych do drugiego etapu otrzyma zestaw gadżetów Portu Łódź oraz kartę podarunkową do sklepu IKEA o wartości 100 zł. W konkursie zostały także przewidziane trzy nagrody specjalne: zestaw gadżetów Portu Łódź oraz karta podarunkowa o wartości 100 zł za najwyżej ocenione przez Internautów zdjęcia. Zwycięzców konkursu poznamy 5 grudnia, a ich wizerunki zostaną uwiecznione na materiałach reklamowych centrum.

Zgłoszenia przyjmowane będą do 23 listopada.