To oddział sieci MyTravel.pl – jednej z największych multiagencji turystycznych w Polsce. Teraz swoje centrum podróży zyskali pabianiczanie. Dlaczego warto z nim zaplanować wyjazd?

Klienci biura pokochali oferty last minute. Płacąc nawet o połowę taniej, nie tracą na jakości wycieczki i udogodnieniach.

- Mamy świetne oferty wycieczek do Bułgarii, Albanii… - wymienia właściciel, Piotr Klimek.

Rzeczywiście. Na stronie internetowej MyTravel.pl wita nas plejada tanich wycieczek. Bułgaria: mniej niż tysiąc złotych za tygodniowy pobyt w Złotych Piaskach. Do tego śniadania i obiadokolacje. Grecja: tydzień na Krecie. 1286 zł, w tym śniadania. Turcja z wyżywieniem all inclusive to koszt 1.500 złotych. Warto, bo w tych krajach wrzesień to czas słońca i pięknej pogody dla tych, którzy chcą sobie przedłużyć wakacje i uciec od jesiennej aury.

Prócz ofert wrześniowych, biuro ma już propozycje dla amatorów spędzania wakacji… zimą.

- Nasi klienci coraz częściej wybierają kierunki egzotyczne: Amerykę Łacińską, Dominikanę, Bliski Wschód, Malediwy – mówi właściciel.

Oferty są bardzo atrakcyjne a ceny, jak na tak dalekie podróże, niewygórowane.

- To bardzo tanie wycieczki – ocenia pani Magda, przeglądając stronę internetową centrum podróżniczego. - Za podróż poślubną na Majorkę z innego biura zapłaciliśmy chyba zbyt wygórowaną cenę.

 

Prócz oferty wakacji z zakwaterowaniem w hotelu, biuro proponuje też wycieczki objazdowe. To coś dla osób, które kochają zwiedzać, poznawać nowe kultury i wędrować po stolicach Europy i świata.

- Marzy mi się wycieczka do Francji. Może na sylwestra? - zastanawia się z kolei pan Jacek.

Sylwester w Paryżu to z biurem MyTravel koszt nieco ponad 400 zł.

Prócz Francji, zwiedzić można Włochy, Hiszpanię, Turcję, Meksyk, Chiny i Japonię.

My Travel ma już na koncie ponad pół miliona zadowolonych klientów. Planując wakacje z My Travel, wybieramy spośród pewnych i sprawdzonych operatorów podróży: TUI, Itaka, Neckermann i wiele innych.

Dlaczego warto wybrać się do biura stacjonarnego przy Moniuszki 34?

- Wszystkie formalności załatwiane są na miejscu. Prócz podpisania umowy, zapewniamy wszystkie formy ubezpieczenia i udzielamy niezbędnych informacji – słyszymy.

O wakacje można też pytać telefonicznie: 787 078 075.