Euro-Optyk Zeiss to miejsce, gdzie zadbasz o swoje oczy od A do Z. Salon oferuje usługi medyczne oraz sprzedaż opraw korekcyjnych, okularów przeciwsłonecznych, sportowych i ochronnych.

Euro-Optyk Zeiss zyskał nowy wygląd

Tutaj każdy dopasuje idealną parę okularów dla siebie, w różnym przedziale cenowym, sprawdzonych i renomowanych firm. Dopełnieniem oferty jest szeroki wybór akcesoriów – futerałów, ściereczek i płynów do czyszczenia szkieł, łańcuszków – od klasycznych po ozdobne. Osoby preferujące soczewki kontaktowe znajdą tutaj m.in. soczewki miesięczne, dwutygodniowe, jednodniowe, a także kolorowe soczewki kontaktowe i progresywne. Specjalne płyny pomogą utrzymać je w doskonałym stanie przez bardzo długi czas.

Przy zakupie opraw badanie wzroku w Euro-Optyk Zeiss jest bezpłatne. Salon udziela rabatów na podstawie recepty Narodowego Funduszu Zdrowia. Zniżki czekają na stałych klientów oraz posiadaczy Karty Pabianiczanina i Karty Dużej Rodziny. Okulary przeciwsłoneczne kupimy teraz 20% taniej.

Swoją lokalizację zmienił też sklep firmowy Zwoltex – polski producent najwyższej jakości domowych tekstyliów. Mieści się teraz przy sklepie Action. Nowa lokalizacja to także nowe kolekcje. W sprzedaży są już dostępne antybakteryjne ręczniki z wysokogatunkowej bawełny egipskiej, wyprodukowanej w opatentowanej technologii antybakteryjnej i przeciwgrzybiczej, z wykorzystaniem pirytionianu cynku i nano dwutlenku tytanu. Posiadają też trwałe właściwości samoczyszczące, utrzymujące się do 50 prań.

Zwoltex zmienił swoją lokalizację

Zwoltex poleca również nową, kolorową kolekcję ręczników dziecięcych – klasycznych i z kapturkiem. W sprzedaży również kocyki i pieluszki bambusowe. W ofercie sklepu pojawiła się też kolejna nowość – bawełniane koce produkcji Zwoltexu, w rozmiarze 150x200 cm.

Zwoltex - kolekcja dziecięca już w sprzedaży

Końcówki kolekcji można kupić w obniżonych cenach. Ponadto w sprzedaży m.in. prześcieradła, piżamy, szlafroki oraz zestawy prezentowe.

Przypominamy, że dojazd do Centrum Handlowego Echo jest utrudniony ze względu na remont ul. Zamkowej. Wjazd na parking galerii i wyjazd z niego jest możliwy  wyłącznie od ul. Traugutta.

Dojazd do Echo

Echo czynne jest od poniedziałku do soboty od 9.00 do 20.00

w niedziele handlowe od 10.00 do 19.00

Przeczytaj też: BioSzop- postaw na zdrowy styl życia.