Od 24 stycznia w każdą niedzielę od godziny 12.00 do 18.00 będzie można miło spędzić czas w gronie rodziny i skorzystać z wyjątkowych atrakcji przygotowanych przez hotel, restaurację i SPA.

W Restauracji Przędzalnia zjemy wyśmienity obiad przygotowany przez szefa kuchni. W specjalnie na ten dzień przygotowanej karcie znajdą się do wyboru: 2 zupy, 2 dania główne i desery. Za zupę, główne danie i deser zapłacimy tylko 38 zł. To niewiele, jak na taką restaurację i tej klasy kuchnię.

O rozrywkę dla dzieci zadba Kręgielnia Maszynownia, oferując tor w cenie 18 zł za godzinę. Na tych, którzy uwielbiają wodne szaleństwo, czeka hotelowy basen. Za 3 godziny wodnego szaleństwa (na rodziców czeka też sauna) zapłacimy tylko 18 zł.

Dla amatorów rozgrywek w squasha Hotel Fabryka Wełny & SPA proponuje kort za 18 zł za godzinę.

O tych, którzy chcą spędzić chwile relaksu i zapomnieć o codzienności, zadba Tkalnia SPA & Welleness. Wybierając się do SPA w niedzielę między godziną 12.00 a 16.00, możemy skorzystać z wyjątkowej oferty i tańszych zabiegów.

Zabieg Maximus na jedną okolicę zabiegową (50 minut) w tym wyjątkowym dniu kosztuje 195 zł.

Intensywnie nawilżający okład na ciało w wannie Soft Pack, to zabieg podczas którego poczujemy niewyobrażalny relaks i odprężenie. W sam raz na zakończenie ciężkiego tygodnia. W ramach akcji promocyjnej za 40-minutowy zabieg zapłacimy tylko 75 zł. Cena bez promocji to 160 zł.

Zabieg pielęgnacyjny na włosy z użyciem sauny parowej i masaż głowy to po obniżce 75 zł. Zabieg trwa 60 minut.

Za półgodzinny masaż relaksacyjny pleców zapłacimy 60 zł.

Aby atrakcji było jeszcze więcej, specjalnie na inaugurację „Familijnych Niedziel” Hotel Fabryka Wełny & SPA zaprosił młodego jazzmana, który w niedzielę 24 stycznia będzie umilał rodzinne obiady w Przędzalni grą na żywo, między 14.00 a 17.00.

Ten rok zapowiada się bardzo obiecująco pod względem rodzinnych i artystycznych wydarzeń w tym wyjątkowym obiekcie rekreacyjno-wypoczynkowym. „Familijne niedziele” to dopiero początek.

Hotel Fabryka Wełny & SPA to wielokrotnie nagradzany, czterogwiazdkowy obiekt, który doceniają goście z całego kraju. Czas, aby docenili go również pabianiczanie i czerpali z jego oferty jak najwięcej.