Warsztaty plastyczne i kulinarne to propozycja zarówno dla maluchów, jak i trochę starszych dzieci na kreatywne spędzenie ferii w mieście. Dzięki zabawie w specjalnie zaaranżowanej przestrzeni, IKEA Łódź udowadnia, że dom może być znakomitym miejscem do nauki i zabawy.

W trakcie drugiego tygodnia ferii młodsze dzieci dowiedzą się m.in., jak zaaranżować stolik LACK na dom dla lalek lub tor wyścigowy. Starszaki będą mogły ozdobić go tak, aby pasował do ich własnego pokoju. We wtorek z kolei powstaną domowe akwaria oraz ręcznie zdobione koce. Środa upłynie pod znakiem słodkości, a czwartek - wodnych eksperymentów. W piątek zarówno maluchy, jak i starszaki przygotują kolorowe doniczki na swoje roślinki.

Zimowy Klub Domowej Frajdy stworzony został z myślą o dzieciach, które zimową przerwę w zajęciach szkolnych spędzają w mieście. Warsztaty odbywają się w dwóch grupach wiekowych: Klubie Rosnących (4-8 lat) oraz Klubie Dorastających (9-12 lat). Animatorzy zapraszają do Restauracji IKEA Łódź od poniedziałku do piątku w godz. 11.00-13.00 i 14.00-16.00. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Zajęcia każdego dnia odbywają się w inaczej zaaranżowanej przestrzeni – pokoju dziecięcym, salonie, kuchni lub ogrodzie. W ten sposób dzieci uczą się jak pomysłowo spędzać czas w domu.

Dziecko może zostać zgłoszone do udziału w warsztatach tylko przez rodziców lub prawnych opiekunów. Zapisy prowadzone są w Czarodziejskim Lesie Smaland IKEA Łódź.

Więcej informacji oraz regulamin „Zimowego Klubu Domowej Frajdy” można znaleźć na stronie: www.IKEA.pl/lodz