Podczas ferii poniedziałek w Porcie Łódź Junior będzie dniem pełnym zabaw. Dzieci będą m.in. tworzyć żywą grę planszową i własne puzzle oraz poznają zasady gry fair play. We wtorek, w Dniu Babci i tuż przed świętem dziadka, maluchy przygotują prezenty dla swoich ukochanych dziadków – portrety, kwiaty z bibuły i drzewka szczęścia.

W środę Port Łódź Junior przygotował dla najmłodszych olimpiadę. Mali sportowy będą mogli zmierzyć się w licznych konkurencjach. Zaplanowano m.in. skok w dal, strzały do bramki i próby szybkości. Dodatkowo dzieci dowiedzą się wielu ciekawostek o igrzyskach, namalują flagę olimpijską i stworzą medale oraz dyplomy dla zwycięzców.

W czwartek na najmłodszych czekają zajęcia, dzięki którym maluchy poznają słówka z języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego, zatańczą brazylijską sambę oraz ulepią włoską pizzę z plasteliny. Piątkowe spotkanie będzie natomiast idealne dla maluchów, które marzą o tym, by w przyszłości zostać aktorami. Animatorzy przygotowali gry i zabawy m.in. z intonacji i zapamiętywania. Tego dnia dzieci będą też wykonywać własnoręcznie lalki teatralne.

Bezpłatna sala zabaw Port Łódź Junior zaprasza dzieci do wspólnej zabawy podczas ferii od poniedziałku do niedzieli w godz. 10.00-20.00. Od poniedziałku do piątku dla każdego malucha w wieku od 3 do 10 lat zaplanowany jest bezpłatny poczęstunek – sok i słodka bułka. Przekąski wydawane będą o godz. 11.00 i 16.00.