Port Łódź zachęca dzieci w różnym wieku do udziału w wyjątkowych atrakcjach, zaplanowanych na terenie centrum handlowego w okresie ferii zimowych. Najmłodsi przez cały tydzień mogą uczestniczyć w zajęciach, odbywających się w sali zabaw Port Łódź Junior. W czasie ferii maluchom biorącym udział w zajęciach będą serwowane przekąski w postaci kanapek i soczków. I to dwa razy dziennie. O godzinie 11.00 – w ramach drugiego śniadania oraz o godzinie 16.00 na podwieczorek. Natomiast nieco starsi mogą skorzystać z symulatorów sportów zimowych zlokalizowanych w atrium. Dzięki nim, nawet nie wyjeżdżając w góry, będzie można spróbować swoich sił w jeździe na nartach, snowboardzie czy skokach narciarskich. Na symulatorach przeprowadzane będą konkursy z bicia rekordów, a najlepsze wyniki zostaną nagrodzone zestawami gadżetów Portu Łódź.

Wszystkie dzieci, biorące udział w feriach w Porcie Łódź, otrzymają bezpłatnie smaczny posiłek. Wystarczy, że w punkcie informacyjnym Portu Łódź okażą legitymację szkolną i odbiorą kupon na dziecięcy zestaw – frytki z nuggetsami lub klopsiki z puree. Do każdego z zestawów dodawany jest napój. Posiłki wydawane będą od poniedziałku do piątku w godzinach od 11.00 do 19.00.

W każdy weekend ferii na klientów Portu Łódź, a zwłaszcza na dzieci, czekać będą bohaterowie popularnej bajki – Bałwanek Olaf i Księżniczka Elsa. Wszyscy chętni będą mogli zrobić sobie z nimi pamiątkowe zdjęcie. Z kolei w atrium będzie można przyłączyć się do budowy dużego igloo.

Ferie zimowe w Porcie Łódź trwają od 31 stycznia do 15 lutego.