W tym celu wystawiamy swoje towary na targach lub organizujemy kampanie promocyjne.

Co zrobić, żeby promocja firmy była skuteczniejsza?

Versus-reklama.pl wychodzi naprzeciw oczekiwaniom odnośnie skutecznej promocji. Powstała w 2010 roku i zajmuje się sprzedażą gadżetów reklamowych z nadrukiem.

Na stronie internetowej posiada największy wybór artykułów promocyjnych z nadrukiem. Najpopularniejsze są upominki reklamowe i gadżety targowe, jak np. breloki. Takie artykuły reklamowe z nadrukiem to skuteczna promocja naszej firmy podczas targów branżowych, kampanii promocyjnych czy też utrzymania dobrych relacji z klientami.

Produkty reklamowe podzielona są tam na tematyczne zakładki, aby ułatwić klientom wyszukiwanie odpowiednich materiałów. Możemy wybierać z kilku kategorii, na przykład: do biura, do pisania, gadżety elektroniczne, jedzenie i picie, sport i wypoczynek, tekstylia reklamowe, narzędzia i odblaski, gadżety na targi i konferencje. Dzięki skategoryzowaniu materiałów promocyjnych, prościej i szybciej znajdziemy odpowiednie rzeczy do naszej kampanii reklamowej.

Dlaczego warto skorzystać z tej oferty?

Versus posiada bogatą ofertę artykułów reklamowych, którą można zobaczyć na ich stronie. Znajdziemy tam np. długopisy, kubki termiczne, termosy, piłki plażowe lub koce. Firma współpracuje z doświadczonymi dostawcami, aby móc zagwarantować swoim klientom najlepszą jakość materiałów. Doradcy firmy pomogą wybrać odpowiednie materiały reklamowe. Procesem znakowania zajmują się specjaliści od druku, którzy gwarantują najwyższą jakość produktów. 

Versus może pochwalić się gwarancją najlepszej ceny, wysoką jakością produktów i szybkim terminem realizacji zamówień. Materiały reklamowe firmy zyskały uznanie wielu klientów.

Oferta firmy jest stale rozwijana o nowości i nowe artykuły reklamowe, które zyskują na popularności. Najwięcej zmienia się w kategoriach pendrive'y i elektronika reklamowa. Jednym z nowych pomysłów jest także produkcja upominków z filcu. 
Zapisując się do newslettera, będziemy na bieżąco z obowiązującymi promocjami i pojawiającymi się nowościami.
Warto również zaglądać na firmowego bloga , gdzie znajdziemy informacje o upominkach i tajnikach branży.

Sklep Versus znajdziesz w Krzeszowicach przy ulicy Sienkiewicza 4.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: (12) 307 25 82 lub pisząc: biuro@versus-reklama.pl.