W dużych przedsiębiorstwach sprawne funkcjonowanie bez tego rodzaju udogodnienia nie jest możliwe. Oprogramowanie ERP (ang. Enterprise Resource Planning – zarządzanie zasobami przedsiębiorstwa) występuje zazwyczaj w dwóch wersjach: stacjonarnej oraz w chmurze. Jakie możliwości oferują programy tego rodzaju i kto zyska najwięcej na ich kompleksowym wdrożeniu?

System HR cloud – dlaczego warto go wdrożyć?

TETA Air - Rozwiązanie HR stworzone do obsługi kadrowo-płacowej

Oprogramowanie kadrowo płacowe ma za zadanie wspierać działania specjalistów, zatrudnionych w sekcji HR & Payroll. Do jego funkcjonalności należy m.in. wyliczanie comiesięcznego wynagrodzenia (powiększonego o ewentualne nadgodziny i premie), ustalanie grafiku zmian, komunikację z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych i fiskusem oraz załatwianie bieżących spraw, związanych m.in. z urlopami oraz zwolnieniami chorobowymi. Zaawansowane programy do zarządzania zasobami przedsiębiorstwa oferują znacznie więcej możliwości, związanych bezpośrednio ze specyfiką pracy danej firmy. Po profesjonalne systemy coraz chętniej sięgają firmy, działające w sektorze produkcji, handlu, usług czy logistyki. Oprogramowanie ERP jest również fundamentalnym narzędziem międzynarodowych korporacji, których zasoby ludzkie nierzadko sięgają dziesiątek tysięcy pracowników. Zarządzanie tak licznym zespołem wymaga nie tylko przemyślanego podziału struktur globalnych i lokalnych, lecz również sprawnego systemu wymiany danych. Właśnie w takich sytuacjach niezastąpiony jest system HR cloud, który doskonale działa niezależnie od pory dnia i granic geograficznych.

Czy system HR cloud sprawdzi się lepiej niż rozwiązania lokalne?

W sytuacji, w której specyfika wykonywanej pracy wiąże się z koniecznością zapewnienia możliwości działania zdalnego, najwięcej korzyści przyniesie system HR cloud. Specjaliści, którzy nie pracują bezpośrednio w siedzibie firmy, będą mogli realizować bieżące zagadnienia kadrowo płacowe bez konieczności wizyty w biurze czy wykonywania zbędnych połączeń telefonicznych. Dodatkowo, system HR cloud nie jest ograniczony do godzin otwarcia głównej siedziby, monitorując potrzeby pracowników niezależnie od pory dnia i nocy. Oczywiście, skuteczność działania, którą zapewnia system HR cloud, jest uzależniona od jego funkcjonalności. W przypadku, w którym posiadane oprogramowanie nie zostanie prawidłowo zoptymalizowane (problem ten może również dotyczyć serwera), wykonywane czynności mogą nie zostać właściwie „zaksięgowane”. Aplikacje chmurowe nie są również niezbędne w przypadku przedsiębiorstw, które działają wyłącznie w obrębie jednej lokalizacji i zatrudniają wystarczająco niewielu pracowników, żeby wszelkie sprawy organizacyjne załatwiać bezpośrednio.

TETA AIR – system HR cloud dostosowany do Twoich potrzeb

Zdecydowałeś się na niezwykle przydatną inwestycję, którą bez wątpienia jest system HR cloud? Skontaktuj się firmą TETA AIR – dystrybutorem kompleksowego i uniwersalnego oprogramowania ERP, dzięki któremu Twoje przedsiębiorstwo zyska szereg przydatnych udogodnień i będzie mogło w pełni zmaksymalizować swój potencjał. Przekonaj się, dlaczego oprogramowanie do zarządzania zasobami przedsiębiorstwa trafiło już do setek firm o zróżnicowanym profilu działania.

Znajdziesz nas pod adresem: ul. Powstańców  Śląskich 7a, 53-332 Wrocław 

lub na naszej stronie: www.Teta-Air.pl


Źródło: TETA Air - Rozwiązanie HR stworzone do obsługi kadrowo-płacowej