Co zawiera pakiet? To 8 pełnowartościowych treningów elektrostymulacji mięśniowej, ale nie tylko. W zestawie +500 otrzymujemy też konsultację dietetyka z Poradni Odchudzania i Odżywiania Cellula Sana. 

Kogo ucieszy taki prezent? Bez wątpienia bliską ci osobę, która nie ma czasu na długotrwałe treningi i chce szybko osiągnąć zamierzone efekty w odchudzaniu i formowaniu sylwetki. Gotowa karta podarunkowa na osiem treningów to świetna motywacja do zatroszczenia się o własne ciało i zdrowie.

Promocja na zakup pakietu +500 od ELECTRIC PUNCH EMS obowiązuje do 24 grudnia.

Zobacz: Schudnij i modeluj sylwetkę z Electric Punch EMS

Elektrostymulacja mięśniowa

Trening trwający jedunie 25 minut sprzyja szybkiemu poprawieniu sylwetki, redukuje cellulit i tkankę tłuszczową, ujędrnia skórę. Do tego buduje tkankę mięśniową, nie obciążając stawów i pleców. Po treningu czujemy się lepiej, poprawia się nasza mobilność i krążenie krwi. 

Konsultacja dietetyczna

Indywidualna konsultacja diagnostyczna z dietetykiem pozwala ocenić potrzeby organizmu. Omówicie wspólnie twój stan zdrowia, model żywienia. Dowiesz się, co wymaga poprawy i jakie nawyki żywieniowe warto sobie wypracować by cieszyć się dobrym zdrowiem i wymarzoną sylwetką.

Zapraszamy do naszego studia w Pabianicach ulica Armii Krajowej 25 

kontakt: 504 164 873, 665 858 085  FB/Instagram: @electricpunchems