W szale zakupów przed świętami warto rozejrzeć się za prezentami trwałymi. Takimi, które oprócz wartości emocjonalnej, mają też wartość samą w sobie. Taka jest biżuteria z naturalnymi kamieniami. Złoty komplet z diamentami (zawieszka na łańcuszku i kolczyki - próba złota 585, kamienie o masie 0,31 karata) kosztuje 2.500 zł. Ale już za srebrny zestaw (kolczyki plus zawieszka) z barwionymi na granatowo cyrkoniami zapłacimy 150 zł.

- Takie zestawy to elegancki prezent dla każdej kobiety. To też wyjątkowa ozdoba dla niej na świąteczny obiad czy sylwestrową zabawę – zauważa Justyna Mańko z Salonu Jubilerskiego „Koliber”.

W tym roku hitem prezentów są broszki, na które właśnie wróciła moda. Ceny tych srebrnych zaczynają się od 330 zł. To idealny podarunek dla eleganckiej kobiety. Nie mija moda na ozdoby srebrne w kształcie nieskończoności (od 55 zł). Wiele dziewczyn i pań ucieszą kolczyki srebrne w kształcie kotków (72 zł). Nowością są indiańskie łapacze snów: bransoletka (51 zł) i zawieszka z łańcuszkiem (60 zł). W gablotach znajdziemy bardzo duży wybór biżuterii.

- Czasami nie wiemy co kupić, wtedy przydaje się karta podarunkowa. Klienci mogą kupić ją u nas, a obdarowana osoba odwiedza sklep i sama dokonuje wyboru – wyjaśnia pani Justyna.

Święta i Nowy Rok to też okazja do zaręczyn. W Salonach Jubilerskich „Koliber” znajdziemy eleganckie, misternie zdobione pierścionki z diamentami o szlifie brylantowym. Najtańszy kupimy już za 400 zł. Ale możemy zdecydować się na inny kamień szlachetny. Pierścionki, kolczyki, bransolety czy zawieszki zdobią szafiry, tanzanity, cytryny, oliwiny...

Właśnie w Salonach Jubilerskich „Koliber” rozpoczęła się promocja. Na wybraną biżuterię złotą jest obniżka aż 35 procent. Klienci posiadający Kartę Stałego Klienta dostaną od 10 do 15 procent zniżki na cały asortyment. Promocje trwają do końca grudnia. Panie, które otrzymają gotówkę od mikołaja, będą mogły jeszcze przed sylwestrem kupić w dobrej cenie biżuterię idealną na powitanie Nowego Roku.

Kto planuje potraktować prezent dla bliskiej sercu osoby jako inwestycję, ten powinien sięgnąć po złote zegarki. Damski elegancki zegarek kosztuje 3.500 zł. Za męski (cały ze złota) musimy dać 19.900 zł.

Salony Jubilerskie „Koliber”: ul. św. Jana 1, ul. Szewska 2 i Łódź, ul. Rzgowska 180.