Jednak Huawei produkuje laptopy, głośniki, urządzenia do noszenia i słuchawki, ale Huawei wszedł na rynek prawdziwych bezprzewodowych słuchawek dousznych z oryginalnymi darmowymi ptakami i oferując bardzo dobrą jakość dźwięku, który jest stale lepszy. Zanim Huawei wypuścił free-buds pro, które spełnią Twoje wymagania.

Projektowanie i kontrola

Aby porozmawiać o konstrukcji freebuds, które mają być wyposażone w ANC, z zamkniętym dousznym dopasowaniem, pakiet Free Buds Pro ma sześcienny, kultowy design z kanciastym trzonem, jednak zatyczki w elementach uszu są zakrzywione, z wygodnym silikonowym uchem zatyczki, które wykonują małą, świetną robotę, doskonale leżą w uchu i są łatwe w noszeniu. W zestawie trzy oprawki mała średnia i duża oraz kabel USB typu C. Możesz odebrać darmowe pąki Pro w kolorze czarnym, ceramicznym białym i srebrnym Frost, ale te wyjątkowe kolory wyróżniają się opcją, która pomaga odróżnić je od pozostałych nadętych czarno-białych ptaków na rynku, ponieważ te dwa są najbardziej popularne na rynku. Etui ładujące ma plastikowe wykończenie w kolorze srebrnoszronowym, które zapewnia polerowaną powierzchnię, gdy występuje w kolorze czarnym lub białym, a z tyłu obudowy znajduje się insygnia Huawei. Port USB typu C jest również dostępny dzięki bezprzewodowemu ładowaniu.

Inną zauważalną funkcją jest to, że możesz kontrolować swoje wolne pąki bez dotykania telefonu, dzięki czujnikowi siły na każdym pniu, który umożliwia przełączanie między trybami ANC z długim ściskaniem, odtwarzanie lub wstrzymywanie z krótkim quizem, pomijanie utworów muzycznych z podwójnym ściśnij, aby przejść do przodu i potroić quiz, aby cofnąć się w górę lub w dół, a także możesz regulować głośność bez dotykania telefonu.

Redukcja dźwięku i szumów

Freebuds Pro zawiera duże, ultramagnetyczne przetworniki dynamiczne 11 mm i zapewnia jakość dźwięku już przy pierwszym odsłuchu. Audiobooki do filmów podcastów są dobrze zaokrąglone i połączone z eliminacją szumów sprawiają, że słuchanie jest wciągające. Jakość połączeń ciągła przez freebuds, co jest bardzo dobre, ponieważ trzy mikrofony współpracują ze sobą, aby zapewnić precyzyjną redukcję szumów podczas połączenia i odbiór głosu. Przetestowana w wietrznych warunkach i przy ruchu w tle, jakość głosu jest bardzo dobra dzięki trzem rozmiarom nakładek dousznych dołączonych do freebuds Pro. Na 40 DB ANC działa również dobra moc pasywnej redukcji szumów, która działa również na trzech poziomach Przytulny, ogólny i Ultra, w zależności od hałasu otoczenia, możesz przełączać się między sobą lub pozostawić ptakom podejmowanie decyzji dzięki dynamicznej redukcji szumów.

Bateria

Aby porozmawiać o żywotności baterii Huawei freebuds Pro, uczciwe oszacowanie to 30 godzin z etui, które obsługuje ładowanie bezprzewodowe. otrzymywaliśmy od 6 do 7 godzin pracy na baterii na jedno ładowanie, gdy redukcja szumów została uruchomiona do poziomu maksymalnego. Freebuds pro ładują się szybko od 0 do 100% w zaledwie 23 minuty.

Streszczenie

HUAWEI freebuds pro Jest coś do powiedzenia o tych bezprzewodowych słuchawkach dousznych, które zapewniają wyraźne połączenia głosowe i oferują aktywną redukcję szumów w obszarach, w których freebuds Pro wygrywają bardzo duże. Chociaż jakość dźwięku i odtwarzanie muzyki nie są absolutnie najlepsze, jakie można uzyskać w tych cenach, nadal mogą być dla Ciebie odpowiednie. Aplikacja towarzysząca Huawei, która funkcjonalnie steruje ptakami ko, jest dostępna tylko dla Androida, a nie dla IOS i innych funkcji freebuds to zestaw wkładek dousznych obsługujących aktywną redukcję szumów ANC.