Badanie jest możliwe dzięki nowoczesnemu skanerowi TrūAge. Skaner ten pozwala w szybki, bezbolesny i nieinwazyjny sposób określić poziom na określenie ilości szkodliwych związków w naszym organizmie. Naukowcy nazwali je AGE. Związki te formują się w ciele człowieka, gdy nadmiar cukru łączy się z białkiem. Powodują sztywnienie tętnic, mogą przyczyniać się do powstawania zmarszczek, uszkadzania tkanek. Naukowcy wykazali, że AGE odgrywa kluczową rolę w rozwoju poważnych chorób: wad wzroku, cukrzycy, choroby serca, Alzheimera, uszkodzenia nerek. AGE powstają, gdy jemy dużo przetworzonej żywności, pijemy duże ilości alkoholu, nadużywamy nikotyny, prowadzimy stresujący trybu życia.

Pomiar wykonywany jest na przedramieniu poprzez zeskanowanie skóry. Zmierzenie poziomu AGE jest punktem odniesienia do poprawy jakości naszego życia i zdrowia.

beautiq przy ul. Zamkowej 57 zaprasza na badanie wieku biologicznego w środę 26 lutego w godzinach od 12.00 do 20.00. Kto chce się dowiedzieć, jaki jest jego wiek biologiczny, musi zapisać się na badanie pod numerem telefonu 698 980 142 lub bezpośrednio w salonie beautiq przy ul. Zamkowej 57. Nie warto zwlekać, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona.