Aby pomóc rodzicom w znalezieniu czasu na zabawę z dziećmi, IKEA Łódź organizuje dla Klubowiczów IKEA Family warsztaty pt. „Mądra zabawa”. Podczas zajęć będzie można się dowiedzieć, jak w prosty sposób zamienić każdą czynność wykonywaną z dzieckiem w świetną, a jednocześnie mądrą zabawę. Warsztaty poprowadzi pedagog Katarzyna Majewska, która pokaże rodzicom, jak duży wpływ na rozwój najmłodszych mają bezpieczne, funkcjonalne i rozwijające kreatywność zabawki. Udzieli także wskazówek, jak stworzyć w domu fantastyczny i bezpieczny plac zabaw. Wszystkie wskazówki zostaną udzielone w oparciu o zabawki dostępne w IKEA Łódź.

Podczas gdy rodzice będą zdobywać cenną wiedzę w trakcie warsztatów, dzieci mogą spędzić czas na świetnej zabawie w czarodziejskim lesie Småland pod opieką wykwalifikowanych animatorów.

Podczas warsztatów każdy rodzic dowie się:

  • Jak twórczo i aktywnie spędzać czas z dzieckiem.
  • Jakie zabawy najskuteczniej stymulują jego rozwój.
  • Jak dobrać zabawki najkorzystniej wpływające na jego wyobraźnię i twórcze podejście do świata.
  • Jak z domu stworzyć fantastyczny plac zabaw dla dziecka.

Zajęcia odbędą się w sobotę 2 sierpnia w godzinach 12.00 – 14.00 w Restauracji IKEA Łódź. Na warsztaty można zapisać się za pośrednictwem strony: http://www.ikea-warsztaty.pl/zapisz-sie?id=47