Nic dziwnego więc, że często decydujemy się na skorzystanie z urządzeń do lokalizacji np. specjalnych, dedykowanych ku temu aplikacji. Dzisiaj bliżej przyjrzymy się namierzaniu telefonu, kontrolowaniu lokalizacji, połączeń i SMS-ów i wybierzemy najlepszą aplikację na rynku, która pomoże mieć kontrolę nad tym wszystkim.

 

Po co namierzać telefon? 

 

Każdy z nas ma swoje własne powody, dla których decyduje się na takie rozwiązanie. Niektórzy martwią się o swoje dzieci i chcą wiedzieć, gdzie przebywają i czy bezpiecznie dotarły np. do domu ze szkoły. Inni chcą wiedzieć, co się dzieje z bliskimi za granicą. A jeszcze inni chcą wiedzieć, czy bliska im starsza osoba jest bezpieczna w domu albo gdzie jest, kiedy nagle zaginie (niektórzy bowiem mają problem z orientacją w terenie, a czasami nawet zdarza im się zapomnieć, gdzie mieszkają i gdzie się znaleźli…). A inni… Cóż, mają swoje inne powody. I każdy powód jest dobry do tego, aby zdecydować się na lokalizowanie telefonu. Daje nam to spokój, nie musimy się niepotrzebnie zamartwiać i mamy kontrolę nad tym, na czym nam zależy. Takie rozwiązanie może być niezwykle pomocne. 

Jak namierzać telefon? 

 

W Internecie jest mnóstwo stron, które proponują, że namierzą aparat telefoniczny po numerze telefonu. Zmartwię wszystkich, którzy wierzą w takie rozwiązania. Nie jest to możliwe. Takie działania zarezerwowane są jedynie dla służb specjalnych i policji. Niemożliwym jest, aby ktoś na swojej stronie internetowej wykorzystywał takie działania - nikt nie ma bowiem tyle odpowiedniego sprzętu w swoim domu, aby czymś takim się zająć. Dlatego najbezpieczniejszą, jedyną działającą, opcją, jest po prostu zainstalowanie specjalnej aplikacji do lokalizowania. Jedną z popularniejszych w Internecie jest i-mobi.pl. Skupmy się na tym, w jaki sposób działa. 

 

Jak działa i-mobi.pl? 

 

Wystarczy zalogować się na stronę, a następnie opłacić dostęp. Później wystarczy już tylko zainstalować aplikację na telefonie, jaki ma być śledzony. Aplikacja w pełni działa w tle, więc jeśli ktoś nie może wiedzieć o tym, że jest na telefonie - z pewnością się nie dowie. Warto jednak pamiętać, że lokalizacja telefonu za pomocą aplikacji jest dostępna jedynie dla telefonów z Androidem. Później wystarczy sparować urządzenie z panelem i gotowe. Dostajemy niesamowicie dokładną lokalizację, z oznaczeniem na mapie. Oprócz tego można przeglądać wszystkie przychodzące i wychodzące połączenia i SMS-y, co na pewno jest niezwykle ważną wartością dla wielu osób np. dla zmartwionych rodziców, którzy chcą dokładnie wiedzieć, co robią ich dzieci. 

 

Jeśli zastanawialiście się nad tym, czy warto skorzystać z takiego rozwiązania - warto. Już nawet nie tylko dlatego, aby poznać czyjąś lokalizację i uspokoić swoje nerwy. Takie rozwiązanie może być również pomocne w przypadku zgubienia lub kradzieży telefonu. Jeśli do tej pory zastanawialiście się jak namierzyć telefon - proszę bardzo. To takie proste! Naprawdę polecamy!