Jedni decydują się na zaręczyny w Wigilię Bożego Narodzenia, drudzy zaś oświadczyny planują na Walentynki bądź rocznicę poznania się z drugą połówką, jeszcze inni za datę zaręczyn wybierają końcówkę roku, czyli 31 grudnia. Jednak czy zaręczyny w Sylwestra to, aby na pewno dobry pomysł? Jak w prawidłowy sposób przygotować się do tego wielkiego wydarzenia? O czym pamiętać?

Zaręczyny w Sylwestra – tak czy nie?

Jak się okazuje opinie na ten temat są dosyć mocno podzielone, bowiem to co dla jednego jest zaletą, dla drugiego okazuje się być największą zmorą. Zaczniemy od omówienia przyjemnych aspektów związanych z organizowaniem zaręczyn w Sylwestra.

Najważniejszym bez wątpienia jest coroczne huczne obchodzenie rocznicy oświadczyn. Kobiety, których panowie poprosili tego dnia o rękę mogą być spokojne o to, że ich ukochany nigdy nie zapomni o tym wyjątkowym dniu – jakby nie patrzeć okazja do świętowania i tak się znajdzie.
Zaręczyny w Sylwestra to także świetny pomysł na połączenie przyjemnego z pożytecznym. Zastanawiasz się, co mamy na myśli? Otóż, jeżeli od dawna marzyliście o przywitaniu Nowego Roku, na jednej z rajskich plaż, to z pewnością wyjątkową niespodzianką i niezapomnianym uwieńczeniem całego wyjazdu będzie oświadczenie się swojej wybrance serca. Pierścionek zaręczynowy to jedna z najpiękniejszych pamiątek jaką można przywieźć z egzotycznych wakacji spędzonych w romantycznej atmosferze, tylko we dwójkę.

Zobacz: Ile powinien kosztować pierścionek zaręczynowy?

Niestety nie wszyscy są tak pozytywnie nastawieni, jeżeli chodzi o organizację zaręczyn w Sylwestra. Dlaczego? Nie da się ukryć, że tę noc większość z nas zazwyczaj spędza w gronie najbliższych znajomych i przyjaciół. Głośna muzyka, rozmowy innych itp., niesprzyjające warunki w dużej mierze zepsuć całą otoczkę związaną z tą wyjątkową chwilą. Zaręczyny to niezwykle intymna chwila, dlatego też ich organizacja powinna stanąć na najwyższym poziomie.

Oświadczyny w Sylwestra – o czym pamiętać?

Po dłuższej chwili zastanowienia postanowiłeś oświadczyć się swojej dziewczynie 31 grudnia? Jeżeli podjąłeś taką decyzję, pamiętaj o tym, by odpowiednio wcześnie rozpocząć planowanie tego ważnego dnia. Etapem planowania i organizowania oświadczyn w Sylwestra najlepiej zająć się na kilka miesięcy przed Sylwestrem. W pierwszej kolejności należy skupić się na wyborze miejsca zaręczyn oraz charakteru przygotowanej niespodzianki. Może to być np. romantyczny wieczór spędzony przy świecach w specjalnie wynajętym na tę okazję domku położonym w górach. Na trzy miesiące przed Sylwestrem należy rozpocząć poszukiwania idealnego pierścionka zaręczynowego dla przyszłej narzeczonej. Choć oferta salonów jubilerskich jest bogata i atrakcyjna to niekiedy do czasu podjęcie ostatecznej decyzji może upłynąć nawet i kilka tygodni. Niemniej jednak nadzwyczaj istotnym i ważnym aspektem organizowania oświadczyn w Sylwestra jest stworzenie intymnej atmosfery, która pozwoli cieszyć się wam tą wyjątkową chwilą.

Pełną ofertę pierścionków i obrączek znajdziesz na: https://auroria.pl/