Personalizowane etui na telefon

Od kilku lat telefon jest nieodzownym elementem życia niemalże każdego człowieka. Producenci nowoczesnych smartfonów kładą duży nacisk na funkcjonalność, innowacyjność i szereg rewolucyjnych rozwiązań na rynku, co z kolei ma ogromny wpływ na ostateczną cenę sprzętu. Zakup telefonu wiąże się z pewnym obciążeniem finansowym, dlatego warto zadbać o jego odpowiednie zabezpieczenie.

Telefon w etui wcale nie musi wyglądać nudnie. Na rynku dostępne jest tysiące modeli etui, o różnorodnej kolorystyce, stworzonych z wielu rodzajów materiałów (np. silikon, plastik) i ciekawych form (np. etui z klapką, etui klasyczne, czy etui stanowiące również formę portfela). Największą popularnością cieszą się jednak standardowe, najczęściej przezroczyste lub jednokolorowe case’y, które zapewniają podstawową ochronę urządzenia. Konsumenci wybierają ten rodzaj etui, ponieważ lekka i delikatna obudowa zabezpiecza urządzenie, ale nie zakrywa go i nie wpływa na komfort użytkowania. Daje to duże możliwości personalizacji produktu, otwierając przed właścicielem telefonu masę sposobów na to, jak fajnie ozdobić etui na telefon.

 

Jak można ozdobić etui na telefon? - inspiracje

Jeżeli zależy nam na pełnej personalizacji etui na telefon, warto w pierwszej kolejności postawić na zakup przezroczyste, lub jednokolorowe rozwiązanie. Za przezroczystym etui można umieścić fotografię z Instaxa, ulubione, przycięte zdjęcie sprzed lat, wydrukowaną grafikę, czy samodzielnie narysowany rysunek. Ciekawym rozwiązaniem jest również posypanie etui brokatem. Mieniące się elementy dają spektakularny efekt, który można stale modyfikować. Warto jednak zwrócić uwagę na to, czy etui mocno przylega do powierzchni telefonu. Przesuwające się fotografie i obrazki w niedopasowanym etui mogą rysować urządzenie, a w przypadku brokatu, istnieje ryzyko wysypania np. w torebce, czy kieszeni. Nieinwazyjnym rozwiązaniem jest z kolei użycie specjalnych cekin, czy błyszczących naklejek. Na rynku dostępnych jest wiele tego typu akcesoriów, co pozwala na stworzenie w pełni spersonalizowanego, kreatywnego etui na telefon.

 

Jak samemu ozdobić etui na telefon? - zalety

Stworzenie własnego projektu etui ma wiele zalet. Dzięki takiemu rozwiązaniu użytkownik telefonu może w kilka minut odzwieciedlić swoją własną, twórczą wizję. Nadaje to sprzętowi charakteru i sprawia, że nasze urządzenie zawsze wypada ciekawiej na tle innych. Dużej części z nas z pewnością zdarzyło się wziąć przez pomyłkę telefon członka rodziny, czy znajomego. W przypadku samodzielnie stworzonego etui, możemy zapomnieć o jakiejkolwiek pomyłce. Dodatkowo jest to ciekawa forma integracji z bliskimi. Wspólne tworzenie etui to wspaniała, integrująca jednostki zabawa. Własnoręcznie ozdobiony case stanowi także oryginalny pomysł na prezent, którego zazwyczaj nikt się nie spodziewa. Przemyślane, spersonalizowane podarunki są zawsze miłym zaskoczeniem dla jubilata, czy jubilatki. Wiele ciekawych inspiracji znajduje się również na stronie http://www.zimaniejestzla.pl/jak-ozdobic-case-na-telefon/.  Jeśli zastanawiasz się, czy warto poświęcić chwilę na personalizację etui, zamieszczone w artykule informacje z pewnością rozwieją wszelkie wątpliwości.