Dlatego warto wiedzieć, które nadruki na koszulki są aktualnie na topie, bo to właśnie dzięki modnym wzorom będziemy wyjątkowi.

Postaw na humor

Zadaj sobie pytanie, jakie koszulki przede wszystkim są przez nas zapamiętywane. Właśnie te, które sprawiają, że się przez nie uśmiechamy! Nie zawsze jest to działanie do końca świadome, jednak to właśnie T-shirty z sympatycznymi nadrukami poprawiają samopoczucie nasze oraz osób, które zwrócą na nie uwagę. 

Na jakie koszulki z własnym nadrukiem decydujemy się najczęściej? Według badań kalifornijskich naukowców to ubrania, które nosimy, warunkują nasze postępowanie oraz zachowanie, co jest oczywistym wytłumaczeniem na to, dlaczego humorystyczne koszulki zyskały taką popularność w dzisiejszych czasach. Moda dziś stawia na odważne rozwiązania, dlatego wszelkie anegdoty, luźne zwroty i zabawne obrazki podbiły świat koszulek.

A może seriale?

Kto w dzisiejszych czasach nie zna TOP listy Netflixa? Chyba trudno będzie znaleźć taką osobę! Właśnie dlatego nadruki na koszulki związane tematycznie ze znanymi serialami stają się absolutnym must have w każdej szafie. Oryginalne żarty, które zostaną zrozumiane przez fanów danego filmu czy serialu umieszczone na koszulce, pozwolą na wywołanie niekontrolowanego uśmiechu!

Warto zwrócić uwagę także na klasyczne motywy, które idealnie komponują się z wybranym kolorem T-shirtu – ładnie prezentujące się motta danych seriali będą Twoim nieodłącznym kompanem. A może identyfikujesz się z którymś z bohaterów? Wybór koszulki z nadrukiem, który pozwoli na utożsamienie się z daną postacią sprawi, że staniesz się niezapomniany wśród znajomych! Możliwości są nieograniczone, dlatego każdy serialomaniak na pewno znajdzie koszulkę idealną dla siebie.

Indywidualność jest w modzie!

Nie od dziś wiadomo, że koszulki z nadrukiem są indywidualne i wyrażają każdego z nas z osobna. Są personalizowane pod gust danej osoby i zazwyczaj odzwierciedlają jej poczucie humoru, poglądy lub charakter. Wybór koszulki to nie takie hop siup! To coś, co pozwoli innym na częściowe zidentyfikowanie Twojej osobowości.

Trzeba pamiętać przede wszystkim o tym, żeby nadruk na koszulce nie był wulgarny i nikogo nie obrażał – w końcu nie o to chodzi w byciu modnym. Trendem stało się natomiast wyrażanie siebie poprzez ubiór. A co zrobi to lepiej niż odpowiednio dobrany nadruk na Twojej koszulce? Warto znaleźć coś, co jest ciekawym hobby i pokazać to na swoim T-shircie – niech wszyscy wiedzą, czym się fascynujesz! Łowienie ryb, bieganie, a może siłownia? Znajdź wzór idealny dla Ciebie!

Niemożliwym jest jednoznaczne wskazanie tego, co jest aktualnie modne w przypadku nadruków na koszulkach, co widać na przedstawionych przykładach. W końcu nasze gusta mają to do siebie, że są subiektywne i coś, co nie podoba się jednej osobie, musi pokochać każdy inny. Z tego względu warto spytać siebie, co będę nosić z dumą i co sprawi mi najwięcej radości, ponieważ to właśnie w ten sposób możliwe będzie wybranie koszulki idealnej.