A jest w czym wybierać. Producenci prześcigają się w najróżniejszych modelach, fasonach, innowacjach i użytych technologiach. W gąszczu nazw (jak flexifoam, termoelastyczny, hybrydowy), łatwo jest się pogubić i poczuć niepewnie.

Na szczęście są producenci, którzy rozumieją konsumenta w lot i mają materac dla każdego, a wybór z nimi jest prosty. Tacy, jak producent materacy Hilding.

Hilding – najlepszy wybór dla twojej rodziny

Kupując materace Hilding, nie musisz znać wszystkich skomplikowanych rodzajów i fasonów. Jak to możliwe? Producent sam zadbał, by odpowiednio oznaczyć wzory materacy i w przystępny sposób wyjaśnia różnice między nimi. Przy zakupie internetowym te różnice widać już na fotografiach. Nie są to zwykłe zdjęcia materacy, ale przekroje – na jednym rysunku widać pokrycie materaca i przekrój przez wszystkie warstwy, które go tworzą. Czy to będzie materac sprężynowy, piankowy czy inny – to, co ma w środku, zobaczymy już na etapie przeglądania propozycji, nawet nie znając nazwy modelu, który nas interesuje.

Hilding dba o klientów

Kupując materac Hilding, nie tracimy czasu na czytanie żmudnych opisów. Każdy z produktów w sklepie internetowym oznaczony jest czytelnymi symbolami. Dowiemy się się z nich o czasie gwarancji, antyalergiczności, twardości, materiałach, z którego został wykonany produkt. Jest też informacja o tym, czy materac można odwracać, w ilu stopniach można go prać, czy posiada uchwyt, wentylację i zamek rozdzielczy.

Rodzaj materaca nic ci nie mówi? Hilding przygotował o swoich materacach filmy video. Dowiesz się z nich, który produkt będzie dla ciebie idealny.

Hilding dba o paczki

Przy wysyłce internetowej materaca ważne, by dystrybutor zadbał o odpowiednie opakowanie. Materac ma być nieuszkodzony i przyjść do klinenta w idealnym stanie. Doskonale, gdy materac zapakowany jest w karton z tektury falistej. A od otwarcia paczki już tylko krok do wygodnego spania i obudzenia się wypoczętym i zrelaksowanym.