Oferta jest atrakcyjna, bo wejście na Sushi Day kosztuje tylko 49 zł. To impreza typu All you can eat -czyli jesz ile chcesz. Każdy, kto weźmie w niej udział, zje tyle sushi, ile da radę.

Przez cały czas trwania imprezy, od 15:00 do 21:00, sushi bar będzie uzupełniany o najróżniejsze smakołyki. Tym razem będzie bardziej „jesiennie” - w menu pojawi się sushi z pieczonymi dodatkami oraz aromatycznymi sosami.

- Sushi Zielony Chrzan jako pierwsza restauracja sushi w Łodzi organizuje tego typu eventy. Sushi samo w sobie jest egzotyczne i interesujące, ale jego jedzenie wymaga pewnej wprawy. Dlatego tej imprezy nie mogą przegapić nie tylko fani sushi, ale również osoby, które nigdy nie próbowały tego specjału - informuje Emilia Lange- Cichocka, menadżer działu marketingu Portu Łódź.

Sushi Zielony Chrzan to restauracja serwująca koronne specjały kuchni japońskiej. Tu sushi możesz zjeść w eleganckim otoczeniu nowoczesnej aranżacji. Modne i nowoczesne wnętrze lokalu kontrastuje z tysiącletnią recepturą sushi przygotowywanego ze świeżych, najwyższej jakości produktów. Menu restauracji jest jasne i zrozumiałe dla wszystkich, nawet dla tych, którzy próbują sushi po raz pierwszy. W ofercie lokalu znajduje się wiele rodzajów japońskiego sushi: kolorowe nigiri, rolki w różnych kształtach i rozmiarach, sashimi z najświeższych ryb, a także absolutna nowość na rynku polskim - pieczone sushi w łódeczkach z alg. W menu są również dania mięsne, aromatyczne japońskie zupki, apetyczne sałatki i przepyszne desery. Sushi Zielony Chrzan to miejsce, gdzie warto rozsmakować się w sushi po raz pierwszy, a później wielokrotnie wracać.