Kaski integralne Shoei NXR to solidność wykonania i stosunkowa lekkość. Aerodynamiczna konstrukcja produktów tej linii niweluje zmęczenie szyi podczas jazdy motocyklem. Dzięki nim podróż może trwać dłużej.

NXR to bezpieczeństwo

Skorupa kasku wykonana jest z odpornego, pięciowarstwowego multikompozytu. Każdy wyposażony jest w system wentylacji z efektem podciśnienia. Zintegrowany w skorupie spojler zmienia kierunek przepływu powietrza i odciąża kark. Podwójne wypełnienie EPS daje niezwykle skuteczne tłumienie zderzenia z materią. Wszystkie te cechy sprawiają, że kaski są bezpieczne i komfortowe. Spełniają normę ECE 22/05.

Dostępne są cztery rozmiary skorupy: od XXS do XXL, w różnych wariantach stylistycznych.

Ultrawydajna wentylacja kanałowa

To kolejny argument na plus. Kaski posiadają trzy wloty powietrza w części czołowej z trzypoziomową przesłoną i w części szczękowej oraz cztery wyloty powietrza z tyłu. Efekt podciśnienia usuwa nieświeże i gorące powietrze z wnętrza kasku.

Shoei NXR to komfort

Dzięki systemowi E.Q.R.S. można łatwo wyjąć wkładki boczne, co jest przydatne podczas zdejmowania kasku w razie wypadku. Wyjmowana jest również wkładka centralna 3D, wkładki policzkowe i poszycie pasków. Tkaniny jakich użyto do produkcji wkładek są miękkie, ale jednocześnie wytrzymałe i przystosowane do prania.

W Shoei NXR znajdziesz inne, przydatne rozwiązania

M.in. zaślepki akustyczne, redukujące hałas podczas jazdy. Mają także większą przestrzeń w obrębie uszu, dedykowaną osobom korzystającym z zestawów głośnomówiących. Natomiast dla noszących okulary korekcyjne, wgłębienie w poduszkach policzkowych.

Zainwestuj w markę, która od pokoleń produkuje najwyższej jakości kaski. Perfekcyjna ochrona, unikalne rozwiązania techniczne i designerski wygląd - oto Shoei w pełnej krasie. Za niewygórowaną cenę otrzymasz solidnie dopracowany, wysokiej jakości produkt, który jest znakiem rozpoznawczym tego japońskiego producenta. Kaski Shoei NXR posiadają 5-letnią gwarancję.