Wielkimi krokami zbliża się ten wyjątkowy dzień, w którym szczególnie chcemy podziękować Mamie za to, że po prostu jest, i powiedzieć jej, jak bardzo ją kochamy i doceniamy. Wraz z Dniem Matki przychodzą także dylematy np. co w ten szczególny dzień jej podarować. Pamiętaj, liczy się pomysł – jeśli brakuje Ci inspiracji, przychodzimy z pomocą. Poznaj naszą propozycję na personalizowane prezenty dla Mamy.

1. Fotoksiążka

To nowoczesny album do zdjęć i ... wspomnień zarazem. Swego rodzaju fotoopowieść o życiu naszej Mamy i ... naszym. To także książka ze zdjęciami, którą w każdej chwili Twoja Mama może wyjąć z półki, przejrzeć i cieszyć się wspomnieniami z lat swojej młodości, ślubu, pierwszych Twoich kroków czy bezwarunkowej miłości do wnucząt. W fotoksiążce można umieścić opisy, obrazki czy krótkie historie. To wspaniały prezent, który wywoła niesamowite emocje i przywoła wspomnienia.

2. Spersonalizowane etui na telefon

To pomysł na prezent, który jest zarazem praktyczny, jak i nowoczesny. Do kogo najczęściej dzwonimy? Oczywiście, że do Mamy! To ona jest naszym autorytetem, doradcą i specjalistą w wielu dziedzinach życia. Zatem nic bardziej jej nie ucieszy, jak stylowe etui na telefon z Twoim zdjęciem i gustowną smyczą. A może zrobisz sobie zdjęcie z Mamą? To fotka, która zawsze będzie jej przypominać najwspanialsze wspólne chwile.

etui

3. Kubek porcelanowy ze zdjęciem, to z pewnością będzie ulubiony kubek Twojej Mamy. Każda kawa lub herbata wypita rano będzie jej przypominała, żeby w tym całym chaosie każdego poranka nie może zapomnieć o sobie. Pokaż, jak bardzo ją kochasz i doceniasz wszystko, co dla Ciebie robi i obdarz ją tym oryginalnym prezentem.

4. Poduszka w kształcie serca

To wyjątkowa poduszka, którą każda mama chciałaby mieć. Przypomnij jej, że ona jak nikt inny zasługuje na chwilę relaksu i odpoczynku po ciężkim dniu.

5. Fotokartka

Czy zawsze umiesz ubrać w słowa to, co naprawdę chcesz powiedzieć? Każdy z nas ma często z tym problem. W tym szczególnym dniu – Dniu Matki - zadbaj o to, aby Twoje życzenia wyrażały wszystko to, co chcesz przekazać – miłość, wdzięczność, troskę.

6. Pudełko i kolaż ze zdjęciami

To magiczne pudełko, w którym zmieścisz wyjątkowe chwile ze swoją Mamą. W pudełku może znaleźć się nawet 100 odbitek, które ułożą się w pełną wspomnień fotohistorię. Podobnie możesz zrobić ciekawy kolaż ze zdjęć. Wybierz kilka najciekawszych kadrów, które na pewno sprawią mamie radość, a następnie je po prostu ułóż. To będzie nie tylko bardzo osobisty upominek, ale także dekoracja mieszkania.

7. Fotomagnesy

To ciekawa propozycja, zwłaszcza że magnesy na lodówkę są ostatnio bardzo popularne. Przywozimy je z różnych zakątków kraju i świata. Na pewno jest wiele ciekawych miejsc spędzonych wspólnie z Mamą. Uwiecznij je na fotomagnesach.

Mama – jedyna, najważniejszy filar rodziny, zawsze uśmiechnięta mimo trosk, zapracowana, zmęczona, choć nigdy tego nie okazuje… Spraw, aby w tym dniu - Dniu Matki - poczuła się wyjątkowa. Spraw jej oryginalny, nowoczesny i bliski sercu prezent.