W lutym w sali zabaw Port Łódź Junior atmosfera będzie bardzo gorąca. Od emocji będzie aż kipieć – głównie tych dobrych, ale animatorzy pomogą maluchom radzić sobie także ze złymi. Dużo będzie o miłości, przyjaźni i magicznych słowach: proszę, dziękuję, przepraszam.

Od złości do radości

Co rakieta ma wspólnego ze złością? Tego m.in. dowiedzą się dzieci odwiedzające Port Łódź Junior w pierwszym tygodniu lutego. Animatorzy pomogą najmłodszym zrozumieć emocje, właściwie je nazywać i szybko uporać się ze strachem, smutkiem czy gniewem.

Kocham, lubię, szanuję…

Już od 10 lutego maluchy w Porcie Łódź będą przygotowywać się do obchodów Dnia Zakochanych. Poznają tradycje tego święta i dowiedzą się, kim był święty Walenty. Stworzą także upominki dla rodziców i nauczą się mówić „Kocham Cię” w różnych językach świata.

Prawdziwy przyjaciel

Dzień Myśli Braterskiej, obchodzony 22 lutego, będzie dla dzieci inspiracją do gier i zabaw związanych z przyjaźnią. Maluchy stworzą portret prawdziwego przyjaciela, nauczą się prawić komplementy bliskim oraz poznają moc takich słów, jak: proszę, dziękuję, przepraszam. Podczas zabaw integrujących przekonają się także, że w grupie siła.

Z głową w chmurach

Każdy ma marzenia, trzeba je pielęgnować i dążyć do ich spełnienia. Od 24 do 28 marca zajęcia w Porcie Łódź Junior będą poświęcone pragnieniom najmłodszych. Dzieci zdradzą, kim chciałyby zostać w przyszłości oraz co pasjonuje je najbardziej. Młodzi artyści, marzący o zawodzie aktora lub piosenkarza, będą mogli spróbować swoich sił w castingu organizowanym w sali zabaw centrum.

Port Łódź Junior jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 12.00 – 20.00, a w weekend od godz. 10.00 do 20.00. Zajęcia dla dzieci są bezpłatne.