Na co dzień i od święta

Biżuteria jest tym elementem naszego stroju, który sprawia, że nawet najlepiej dobrane stylizacje nabierają charakteru. To właśnie kolczyki, bransolety czy naszyjniki są przysłowiową kropką nad "i" - to one nadają stylizacji elegancji, nuty szaleństwa czy szczypty oryginalności. Biżuteria pozwala wyróżniać się w tłumie, sprawiać, że nawet nosząc na co dzień sztywny dresscode, przemycisz cząstkę swojej osobowości do stylizacji. Kolczyki, naszyjniki czy inne elementy biżuterii doskonale sprawdzają się w roli prezentu! Wszak każda sroczka wie, że biżuterii nigdy dość! Warto więc obdarowywać bliskie osoby biżuterią dobrej jakości, która będzie pasowała do ich stylu i charakteru.

Klasyczna biżuteria

Perły od wieków, a nawet tysiącleci zachwycają i są niezwykle cenione w jubilerstwie. To właśnie perły wielokrotnie stawały się ozdobą wielu królewskich diademów, strojów koronacyjnych, a dziś, dzięki upowszechnieniu tego surowca, każdy z nas może mieć we własnej kolekcji swoje perły. Choć wielu kojarzą się z babciną biżuterią, rodową pamiątką lub reliktem przeszłości, nikt nie odmówi im tego, że stały się prawdziwą biżuteryjną klasyką. Któż z nas nie zna kultowego połączenia pereł z małą czarną? Od razu na myśl przychodzi nam Coco Chanel czy Audrey Hepburn w filmie "Śniadanie u Tiffany'ego". To niestarzejące się połączenie zawsze wygląda dobrze i jest modowym pewnikiem dla wielu, także współczesnych, kobiet sukcesu.

Perły na modłę współczesności?

Choć perły kojarzą się dość jednoznacznie z klasyką, elegancją, wysokim stylem i dodatkiem do eleganckich sukienek i wielkich wyjść, to czy można je nieco uwspółcześnić? Czy da się połączyć je w bardziej niekonwencjonalny sposób nie tracąc przy tym smaku i gustu?

Oczywiście! Dostępne w asortymencie sklepu Argentum naszyjniki z pereł są tego najlepszym dowodem! Klasyczne perły w połączeniu z ozdobną zawieszką w kształcie koła dołączoną do zapięcia typu toggle nadaje naszyjnikowi niezwykle współczesnego sznytu. W dalszym ciągu są klasyczne, ale dodana nutka nonszalancji sprawia, że wystylizujesz je doskonale nawet z dżinsami i szeroką koszulą. Tego rodzaju naszyjnik z pereł doskonale pasuje do codziennych stylizacji: odważniejsze osoby połączą go z szeroką bluzą, dresami, bardziej klasycznie będzie wyglądał do dzianinowych sukienek czy letnich kombinezonów! Perły założone do eleganckiej sukienki także sprawdzą się doskonale w roli ozdoby, która nie będzie trąciła myszką, ale podkreśli nowoczesne myślenie noszącej je osoby.

Inne, dostępne rodzaje naszyjników perłowych odznaczają się swoim kolorem. Choć perły niewątpliwie kojarzą się z jasnym, białym kolorem, to naszyjnik z czarnymi bądź jasnoróżowymi perłami także zrobi na wielu ogromne wrażenie. Doskonale podkreśli smukłość szyi, dobrany do białej koszuli czy ciemnej sukienki sprawi, że stylizacja będzie bardzo elegancka.

Chcąc stworzyć komplet z perłowym naszyjnikiem dobierz do niego kultowe perłowe kolczyki-wkrętki. Stworzą ze sobą bezpretensjonalny komplet, który z pewnością będzie przydatny każdej kobiecie. Wszystkie naszyjniki marki Argentum posiadają certyfikat, dzięki czemu możesz być pewien, że naszyjniki będą prezentować się niezwykle elegancko, szlachetnie.