Do wygrania są 4 kupony o wartości 300 zł każdy i 4 po 200 zł. Dzięki nim spełnienie marzeń o pięknym wyglądzie jest możliwe. W Eskulap Medycyna Estetyczna mamy do dyspozycji bardziej i mniej inwazyjne zabiegi. Lekarze estetyczni dysponują szeroką gamą preparatów, za pomocą których mogą przeprowadzać bezpieczne zabiegi, praktycznie bezbolesne, lecząc różne niedoskonałości i odmładzając. W kwestii doboru zabiegu warto zaufać doświadczonym lekarzom Eskulapa, którzy najlepiej ocenią, czego potrzebujemy, aby znów wyglądać młodo.

- Młodo, ale nie sztucznie - mówi lekarz z Eskulap Medycyna Estetyczna. - Nowoczesne pojęcie młodości to zdrowa, wypoczęta twarz, ładny kontur i koloryt. Obecne zabiegi estetyczne nie skupiają się na usuwaniu czy wypełnianiu pojedynczych zmarszczek, chociaż jest to oczywiście możliwe. Najlepsze efekty daje działanie polegające na modelowaniu, uzyskaniu harmonii i równowagi jako całości, a nie likwidacji pojedynczych defektów.

Takie holistyczne podejście pozwala uzyskać wspaniałe efekty odmładzające, przywrócić nawilżenie, objętość, poprawić napięcie skóry, osiągnąć efekt naturalnego liftingu, ładną symetrię i młodzieńczy kontur.

Jak wygrać kupon na zabiegi? Wystarczy zebrać i wyciąć komplet 3 kuponów, które drukujemy w kolejnych numerach Życia Pabianic z biedronką, dostarczyć je do redakcji przy Starym Rynku 7 i odpowiedzieć na pytanie konkursowe. W jutrzejszym wydaniu, 21 stycznia drukujemy kupon nr 1, a 28 stycznia ukaże się kupon nr 2. 17 stycznia ukazał się kupon z pytaniem konkursowym. Archiwalny numer można kupić w redakcji przy Starym Rynku 7.