Rzeczywistość często bywa zgoła odmienna – grudniowa pogoda jest nierzadko bardzo kapryśna, a biały śnieg zastępuje wszechobecna plucha i kałuże. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób pragnie o zamianie zimowej chandry na relaks w pełnym słońcu. Jaki kierunek wycieczki należy wybrać, aby zamienić deszcz ze śniegiem na słońce?

Źródło: TaktoFinanse.pl – Szybkie Pożyczki Online Na Raty

Wyspy Kanaryjskie

Wyspy Kanaryjskie są gwarancją pięknej, umiarkowanie letniej pogody. Popularne „Kanary” gwarantują około 300 słonecznych dni w trakcie roku, a krajobraz usiany jest zapierającymi dech w piersi widokami oraz atrakcjami turystycznymi. Średnia dzienna temperatura w grudniu waha się w okolicach 22°C, a sam Ocean Atlantycki jest jedynie 4 stopnie chłodniejszy. Należy jednak pamiętać, że chłód daje o sobie znać w godzinach wieczornych – wtedy już warto zaopatrzyć się w bluzę i długie spodnie. 

 

Przed obraniem tego kierunku podróży, warto poświęcić nieco czasu na zapoznanie się ze specyfiką poszczególnych wysp archipelagu. Zarówno Gran Canaria, Teneryfa, Lanzarote, jak i Fuerteventura zapewniają niezapomniane wrażenia.

Turcja

Turcja zawdzięcza swą turystyczną atrakcyjność połączeniem niewygórowanej ceny i przyjemnych warunków atmosferycznych. Grudniowe temperatury w rejonie Riwiery Tureckiej wynoszą około 20°C w ciągu dnia. Region ten jest pełen rozmaitych kurortów nadmorskich, a pobliskie miejscowości są po brzegi wypełnione atrakcjami dla całej rodziny. Na aktywnych urlopowiczów czekają rozmaite parki rozrywki i parki wodne (wraz z wypożyczalniami sprzętu). Miłośnicy nieco mniej sportowych form relaksu z pewnością docenią możliwości odbycia interesujących wycieczek do antycznych miast.

Egipt

Państwo faraonów to gwarancja upalnej, słonecznej pogody. Grudniowa temperatura zarówno na lądzie, jak i w Morzu Czerwonym, wynosi tam aż 25°C. Równie korzystne warunki czekają tam na nocnych Marków – grudniowe noce mają średnio 16°C, dzięki czemu Wigilia Bożego Narodzenia upłynie w iście wiosennej atmosferze. Na zwolenników błogiego wypoczynku czekają liczne piaszczyste plaże, a entuzjaści historii i archeologii z pewnością zakochają się w dziesiątkach zabytków i dziedzictw kultury. Absolutnym minimum do zwiedzenia w Egipcie jest Kair, Giza oraz Dolina Królów.

Dominikana

Dlaczego nie spędzić świąt Bożego Narodzenia na półkuli zachodniej? Wśród licznych, interesujących destynacji, coraz większą popularnością cieszy się Dominikana. Kraj ten zajmuje część wyspy Haiti na Morzu Karaibskim, a jego grudniowy klimat stanowi dokładne przeciwieństwo europejskiej zimy. Średnia temperatura grudniowa wynosi tam około 30°C (około 20°C w nocy), a sama woda osiąga temperatury niespotykane w Bałtyku – nawet 28 stopni Celsjusza. Naturalnym bogactwem Dominikany są piękne plaże i rafy koralowe, wokół których nieustannie rozbudowuje się infrastruktura turystyczna. 

Oczywiście, rodzinne wyjazdy tego kalibru wiążą się z dużymi wydatkami, w których nieoceniona może okazać się pożyczka na dowód. Szukasz dodatkowych funduszy? Skontaktuj się z TAKTO Finanse! Pożyczka na dowód osobisty tej firmy to nawet 25 tys. złotych, rozłożonych na 36 rat, dostosowanych do Twoich oczekiwań i możliwości spłaty. Spraw sobie wakacje swoich marzeń i przekonaj się, że pożyczka na dowód jest teraz prostsza niż kiedykolwiek!

 

Złóż wniosek jeszcze dziś i przekonaj się, że szybka pożyczka online może zostać udzielona szybko i na prostych zasadach. Znajdziesz nas pod adresem: ul. Szczytnicka 11, 50-382 Wrocław lub na naszej stronie: www.TaktoFinanse.pl

Źródło: TaktoFinanse.pl – Szybkie Pożyczki Online Na Raty