1 grudnia (niedziela) o godz. 15.00 Miejski Ośrodek Kultury w Pabianicach zaprasza na dużą dawkę dobrego humoru z Jerzym Kryszakiem. Artysta zaprezentuje nowe, aktualne i niezmiennie zabawne skecze w programie kabaretowym „Polaków portret własny, czyli Kryszak Show”.

Rezerwacja i sprzedaż biletów w cenie 45 zł w kasie placówki (42-225-46-90, wew. 23) w godzinach 10.00 – 18.00 lub na stronie www.mokpabianice.eu.

Każdy występ Jerzego Kryszaka jest wydarzeniem nadzwyczajnym i niepowtarzalnym. Siła jego satyry bierze się stąd, że spotyka się bezpośrednio z publicznością i angażuje ją w swoje skecze, czym buduje niepowtarzalną atmosferę. Jerzy Kryszak propaguje dowcip publicystyczny, pełen świeżego spojrzenia na bieżącą scenę polityczną, ze zręcznością obnażający jej wady i słabości.

Aktor umiejętnie wciela się w postać, którą naśladuje. Gestykuluje, zmienia głos, akcentuje: po prostu stwarza niepowtarzalne widowisko, na które publiczność reaguje śmiechem i brawami. Show Kryszaka to występ zarówno dla młodych, jak i dla starszych. Kryszak na scenie jest niebanalny, często wymagający i zawsze pozostawia dobre wrażenie.