Jeżeli tak, z pewnością będą Ci potrzebne podstawowe umiejętności językowe. A jeśli już trochę opanowałeś francuski, zawsze warto doskonalić swoje umiejętności. W końcu pamięć trzeba regularnie ćwiczyć!

Powszechnie wiadomo, że francuski to jeden z trudniejszych języków do opanowania. Nasz kurs języka francuskiego w Centrum Edukacyjnym Profi Lingua skutecznie radzi sobie z tą obiegową opinią.

W naszej ofercie znajdziesz efektywne kursy zaawansowane w stopniu podstawowym, jak i na bardziej wymagających poziomach. Zajęcia w ramach kursu odbywają się w grupach kilkunastoosobowych, a jeśli masz taką potrzebę, możesz uczyć się sam na sam z lektorem. Ta druga opcja rekomendowana jest osobom, które cenią sobie bardzo indywidualne podejście do Kursanta.

Kurs języka francuskiego – kto może wziąć udział?

Tak naprawdę nie ma ograniczeń co do tego, kto może wziąć udział w naszych kursach językowych. Swoją ofertę kierujemy przede wszystkim do osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z francuskim oraz do tych, które już miały do czynienia z tym językiem. Ta druga grupa dzięki udziałowi w naszym kursie będzie mogła udoskonalić swoje umiejętności i podnieść kwalifikacje, czyli po prostu przejść na bardziej zaawansowany poziom znajomości języka.

Kursy języka francuskiego są dostosowane do różnych grup wiekowych. Oferujemy zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych (w tym seniorów).

Stopień zaawansowania kursu zależy od Twoich umiejętności i preferencji oraz posiadanej wiedzy. Możesz zapisać się do grupy dla początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych.

Każdy rodzaj kursu w naszej szkole może odbywać się w innej formie. W zależności od tego, jak wygodniej będzie Ci się uczyć. Dostosowujemy poziom do Twoich wymagań, celów i potrzeb.

Jak w praktyce wygląda kurs francuskiego?

W szkole językowej Profi Lingua stawiamy na komfort nauki i indywidualne podejście, dlatego grupy, które biorą udział w zajęciach, liczą sobie maksymalnie 12 Kursantów. Daje to szansę na przełamanie bariery językowej w mniejszej grupie, co jest dobrym wyjściem do tego, aby swobodnie porozumiewać się z obcokrajowcami. Jeżeli chodzi o kurs dla jednej osoby, daje on możliwość skupienia jeszcze większej uwagi na potrzebach Kursanta oraz pozwala mocno zaangażować Twoje myślenie w interesującą Cię tematykę konwersacji.

Jeżeli absorbują Cię konkretne obszary tematyczne, kurs może być tak skonstruowany, aby odpowiadał Twoim preferencjom. Pomaga to osiągnąć jak najlepsze rezultaty i zmaksymalizować efektywność obranego programu.

Jeśli natomiast interesuje Cię konkretny typ kursu, możesz wybierać spośród wielu rodzajów zajęć:

  • dla 8-klasistów,
  • maturalnych,
  • dla firm,
  • internetowych,
  • konwersacyjnych,
  • korepetycji,
  • grupowych,
  • intensywnych,
  • egzaminacyjnych.

Wybór należy do Ciebie. Pozwól nam skroić kurs językowy na miarę Twoich oczekiwań!

 

Źródło zdjęć: freepik.com