Ich nieco „oklepany” już wygląd oraz niska trwałość sprawiają także, że nie do końca nadają się na prezent dla wymagających osób. Doskonałą alternatywą dla nich są nowoczesne kwiaty w pudełku, czyli flowerboxy.

Kwiaty w pudełku i ich unikalność – czym flowerbox różni się od innych kompozycji?

Kwiaty w pudełku to nowoczesna kompozycja kwiatowa, która wyróżnia się minimalistycznym i estetycznym wyglądem oraz właściwościami, których próżno szukać w klasycznych bukietach. Flowerbox to gotowa kompozycja florystyczna najczęściej składająca się z kilkunastu róż umieszczonych w eleganckim, tekturowym pudełeczku w owalnym kształcie. Z jego wnętrza wystają wyselekcjonowane główki kwiatów, które starannie wypełniają dostępną w pudełku przestrzeń.

Kwiaty w pudełku, dzięki specjalnemu sposobowi przygotowania, wyróżniają się dłuższą trwałością, przez co idealnie nadają się do wręczenia na każdą, wyjątkową okazję. Dno ozdobnego pudełka wyłożone jest specjalną gąbką florystyczną, z której kwiaty czerpią wodę i substancje odżywcze. Nie ma więc konieczności ich przenoszenia do wazonu oraz dbania o codzienną wymianę wody. Ponadto, kwiaty w pudełku nie wymagają przycinania łodyżek, co czyni z nich całkowicie bezobsługową kompozycję kwiatową, której jedynym zadaniem jest po prostu cieszenie naszych oczu.

Przedłużona trwałość i bezpieczeństwo dla alergików!

Róże w pudełku występują w dwóch wariantach. Klasyczny flowerbox zachowuje świeżość przez co najmniej 5 dni od dnia jego otrzymania, z kolei kwiaty w pudełku z tzw. wiecznymi różami pozostają świeże i piękne przez nawet 2 lata od chwili ich wręczenia, co czyni z nich zupełnie wyjątkową kompozycję kwiatową idealną dla najbardziej wymagających kobiet.

Co więcej, kwiaty w pudełku są całkowicie pozbawione alergizujących pyłków kwiatowych. Czyni to z nich bezpieczny podarunek także dla tych kobiet, które z powodu alergii nie mogą cieszyć się tradycyjnymi kwiatowymi bukietami. To także świetny wybór dla osób, co do których nie mamy pewności, czy mogą bezpiecznie otrzymywać kwiaty. Flowerbox zachwyci każdego swoim oryginalnym i minimalistycznym wyglądem stając się pięknym dopełnieniem estetyki wnętrza.

Kwiaty w pudełku idealne na każdą okazję!

Flowerboxy to gotowe kompozycje kwiatowe, które można dostosować do swoich indywidualnych wymagań. Zarówno róże, jak i same pudełka występują w szerokiej palecie kolorystycznej oraz różnorodnych kształtach. Możemy wybierać spośród klasycznych kwiatów w kolorze czerwonym, różowym, białym, żółtym lub zdecydować się na bardziej oryginalną kolorystykę i kupić róże czarne albo granatowe. Dostępne są także kompozycje złożone z dwóch kolorów kwiatów.

W dostosowaniu wyglądu flowerboxa do konkretnej okazji pomaga także szeroki wybór kolorów oraz kształtów pudełek. Kwiaty mogą zostać zamknięte w eleganckim pudełku w klasycznym okrągłym kształcie, w formie sześcianu, a nawet w wymownym kształcie serca. Barwa pudełka może zostać z kolei dopasowana zarówno do koloru róż, jak i kolorystyki wnętrza, które będzie zdobił flowerbox.

Partnerem artykułu jest Rose Du Chateau oferująca: kwiaty w pudełku - więcej na RoseDuChateau.com