Każdy wyraża wyjątkową duszę swojego właściciela. Dzięki bogatej ofercie sprzętu ogrodniczego ze sklepu HECHT w Pabianicach– specjalisty ogrodnictwa, a także dzięki jakości produktów z marką HECHT masz swobodę tworzenia ogrodu dokładnie według własnych marzeń i pomysłów. 

Maj to miesiąc, w którym dopracowujesz swój ogród i korzystasz z niego w pełni. Jest maj, kiedy natura budzi się w pełni i jawi się niezliczonymi kolorowymi kwiatami. I jest maj, kiedy w końcu można postawić meble ogrodowe, pergole, parasol, huśtawkę, trampolinę, grilla w ogrodzie po zimie i po mroźnej wczesnej wiośnie. A także po prostu postawić w ogrodzie basen naziemny i przygotować go na pierwszą kąpiel. Nawet praca w warsztacie jest teraz znacznie przyjemniejsza dzięki cieplejszym i dłuższym dniom.

Wyjeżdżają kosiarki i traktory ogrodowe!

Maj to miesiąc nie tylko wypoczynku pod ciepłym słońcem, ale także intensywnej pracy w ogrodzie- czasem nawet nie wiadomo, gdzie zacząć. Wielu właścicieli ogrodów po raz pierwszy kosi trawnik na początku miesiąca za pomocą kosiarki lub traktora ogrodowego; po wertykulacji, sadzeniu i wystarczającym nawożeniu minęło wystarczająco dużo czasu, aby trawnik był gęsty i wystarczająco wysoki do pierwszego koszenia.

Maj to także czas na sadzenie truskawek lub sadzenie pnączy (takich jak róże pnące) na pergole, ścinanie wiśni, śliwek i niektórych innych drzew owocowych, ostrożne usuwanie chwastów z rabat kwiatowych lub sadzenie letnich odmian warzyw.

Konieczne jest również ciągłe spulchnianie ziemi.

Co właściwie oznacza jakość

„Aby naprawdę pięknie spędzić czas w majowym ogrodzie i uczynić ogród miejscem urokliwym, potrzebne są sprzęty ogrodnicze oraz inne sprzęty ogrodowo- warsztatowe, które „idą z duchem czasu” i są wysokiej jakości”- mówi Andrzej Pałczak Dyrektor Generalny HECHT POLSKA.

„Co tak naprawę oznacza dla nas zobowiązanie do jakości wobec klienta? To, że klient może polegać na naszym sprzęcie ogrodniczym i innych produktach z poczuciem maksymalnej beztroski, dzięki wysokiej niezawodności i długiej żywotności naszych produktów. Niezależnie od tego, czy chcesz to przyznać czy nie, prawda jest taka, że jakość życia w dużej mierze zależy od jakości produktów, którymi się otaczasz”.

Nowości w asortymencie

Sklepy HECHT- specjalista ogrodnictwa przychodzą (jak co roku) z szeregiem wiosennych nowości dla ogrodu, warsztatu, wypoczynku. Wspomnijmy przynajmniej o trzech z tych nowości. Pierwsza to automatyczna kosiarka Hecht 5602 z czujnikiem deszczu, automatycznym ładowaniem i zabezpieczeniem przed kradzieżą za pomocą PIN. Cena tej kosiarki to 3099 zł. Drugi to praktyczny frez do rowków Hecht 1660 przeznaczony do wykonywania rowków w ścianach z cegły, tynku i innych podobnych materiałach budowlanych. Cena tej maszyny wraz z dwoma diamentowymi tarczami, kluczem i adapterem do odsysania to 359 zł. Trzecią wybraną nowością jest nowy model skutera elektrycznego: elektryczny trókołowiec o atrakcyjnym sportowym wyglądzie i szerokich oponach Hecht Cocis Max, homologowany do użytku drogowego. Dostępny w 3 kolorach. Jego cena to 6399 zł.

Asortyment sklepów HECHT- specjalista ogrodnictwa stale się poszerza. W zależności od zmieniających się potrzeb właścicieli ogrodów nie tylko w Polsce, ale także w 34 innych krajach świata.

Czekamy na Ciebie. Wysłuchamy Twoich pytań i potrzeb HECHT- Specjalista Ogrodnictwa.

Hecht Polska, Stanisława Staszewskiego 9/11, Pabianice

Produkty firmy HECHT dostępne są również 24 godziny na dobę w sklepie internetowym www.hechtpolska.pl