- Metoda bazuje na zintensyfikowaniu naturalnych procesów metabolicznych naszego organizmu. Natura promieni podczerwonych sprawia, że 2.000 kalorii tracisz zupełnie bez wysiłku, leżąc i słuchając muzyki – wyjaśnia Agnieszka Sulińska, właścicielka salonu Sunpower przy ul. Brackiej 49. - Energia podczerwieni to prawdziwy eliksir życia i młodości. To dwa najlepsze promienie, wyciągnięte ze słońca i zamknięte w żarniku.
Zabieg trwa 1,5 godziny. Najpierw przez 30 minut mamy efekt suchej sauny. Potem bierzemy natrysk. Teraz przychodzi czas na nałożenie na ciało maski cynamonowej, czekoladowej lub błota algowego. Ciało zostaje zawinięte folią i znów leżymy w rozgrzanej kapsule przez kolejne 20 minut. Po usunięciu z ciała potu i maski, masażystka wmasowuje w uda, brzuch i pośladki balsam antycellulitowy.
- To bardzo efektywne masaże wykonywane na rozgrzanym w podczerwieni ciele. To sposób na gładką skórę i smukłą linię bez oznak cellulitu – dodaje Aneta Mądrakowska, która przeszła specjalistyczne szkolenie PowerSlim. - Rekordziści po kilku zabiegach gubią po 20 centymetrów w obwodzie brzucha.
Ciało pięknieje, a ty relaksujesz się, siedząc w wygodnym fotelu w rozgrzanej kapsule. Wrażenie podobne do rozpalonej słońcem plaży. Brakuje tylko piasku.
- Po jednym zabiegu czujemy się, jakbyśmy wypoczywały kilka dni nad morzem – dodaje pani Aneta. - Sprawia to ozon.
Doświadcza się głębokiego relaksu, likwiduje stres i zmęczenie, rozluźniają się wszystkie mięśnie. Zabieg wspomaga leczenie chorób skóry, rwę kulszową, reumatyzm, bezsenność, artretyzm, ból głowy. Reguluje ciśnienie krwi, poprawia czynność wydzielniczą nerek, uspokaja. Cena zabiegi – 150 zł (w karnecie od 115 zł).
Do nowo otwartego salonu fryzjerskiego Loreal w Sunpower przy ul. Brackiej 49 zapraszają przeszkolone przez Loreal fryzjerki: Natalia Szalewska, Karolina Miedźwiecka i Sylwia Kluch.
- Zapewniamy profesjonalną pielęgnację, modną kolorystykę, saunę parową na włosy i podczerwień – wylicza pani Natalia.