Zamiast wydawać pieniądze na konsultantów snu, tabletki nasenne i filtry na sprzęty elektroniczne, zainwestuj w wygodę spania. Nadal śpisz na rozkładanej kanapie? A może nie wymieniłeś od wielu lat materaca, bo przecież „nie wystaje żadna sprężyna”? Taka postawa doprowadzić może nawet do chronicznej bezsenności.

Wygodne miejsce do spania to podstawa higieny snu. Na nic zda się wielogodzinne wybieranie ramy łóżka, oświetlenia i zasłon w sypialni, jeśli zaniedbamy ten element wystroju pomieszczenia.

Nie wierzysz, że materac ma aż taki wpływ na udany sen? A słyszałeś o materacach Janpol? Jeśli nie, to przeczytaj uważnie.

Janpol – polski materac

Materace Janpol to polskie produkty dla nowoczesnych klientów. Firma jest na rynku od ponad ćwierć wieku. 25 lat doświadczenia zaowocowało materacami, które poprawiają jakość snu, zwiększają komfort odpoczynku i wpływają pozytywnie na samopoczucie.

Inżynierowie firmy dbają o to, by każdy materac Janpol wyposażony był w najbardziej zaawansowane technologicznie rozwiązania, które stosuje się z powodzeniem na całym świecie. A to wpływa na dobrą jakość snu.

Janpol – szeroki wybór materacy

Jakie produkty oferuje Janpol? Są to różne wypełnienia, zamknięte w eleganckich i nowoczesnych pokryciach. I tak do produkcji materacy używa się włókien kokosa, włosia końskiego i wielu innych materiałów: Lateks Pulse, pianki termoelastycznej.

Rzućmy okiem na jeden z modeli, Janpol Pulse Supreme. Ma on aż siedem stref twardości, dzięki czemu dopasowuje się do budowy anatomicznej ciała. Do tego siedmiostrefowe sprężyny Ziggare, dzięki którym materac jest wysokoelastyczny i punktowo dopasowuje się do osoby leżącej. Posiada sprężystą piankę lateksową pulse, można też go odwracać, co przedłuża żywotność produktu. Wkład materaca posiada specjalne profilowanie i nacięcia zapewniające jego optymalną wentylację, dzięki czemu uniemożliwia on gromadzenie się w materacu szkodliwych bakterii i wilgoci.

Gdzie kupić materac Janpol?

Jedne z najlepszych materacy na rynku najlepiej zamówić przez internet. Czy to bezpieczne? Oczywiście, bo profesjonalna porada w zakresie zakupu materaca nie wymaga spotkania w cztery oczy. Obecnie sklepy internetowe z materacami, jak sennamaterace.pl, posiadają czat z konsultantem, który pomoże wybrać odpowiedni produkt. A na transport materac zabezpieczony zostanie kartonem tekturowym.