Port Łódź to ważne miejsce na modowej mapie Łodzi. Skupia kilkadziesiąt najpopularniejszych sklepów odzieżowych i oferuje szereg modowych atrakcji dla klientów. Najbliższa została zaplanowana na niedzielę 29 marca. Podczas 5. urodzin Portu Łódź odbędą się spotkania z ekspertami w dziedzinie mody i stylu oraz profesjonalistami z branży modowej.

W niedzielę o godz. 12.00 na scenie głównej, zlokalizowanej w Atrium Portu Łódź, pojawi się Maja Sablewska, która przedstawi trendy na wiosnę i lato 2015, a następnie rozpocznie „polowanie” na najciekawsze stylizacje klientów centrum, które będą prezentowane na scenie. Od godz. 15.50 w kąciku gwiazd przy sklepie Saturn będzie można zrobić sobie zdjęcie ze znaną stylistką, a o 16.25 przy Leroy Merlin otrzymać jej autograf i porozmawiać o modzie.

Podczas urodzinowej niedzieli Port Łódź odwiedzi także finalista programu Top Model –  Mateusz Jarzębiak „Góral”. Model zachęci klientów do udziału w warsztatach modelingu i opowie o swoich doświadczeniach w pracy przed kamerą i obiektywem. Wszyscy chętni będą mogli porozmawiać Z Mateuszem od 13.20 w kąciku gwiazd przy Leroy Melrin oraz zrobić sobie z nim zdjęcie od 15.30 w kąciku gwiazd przy Saturnie.