Zwierzęta egzotyczne, tym razem nie jako bohaterowie podręczników do przyrody czy filmów, ale jako żywe eksponaty wystawy. Port Łódź zaprasza na wyjątkowe wydarzenie – spotkanie z pająkami ptasznikami, modliszkami, gekonami, żabami i innymi zwierzętami egzotycznymi. Wystawa będzie odbywać się na terenie centrum w dniach od 19 do 25 maja. Gośćmi specjalnymi 24 i 25 maja będą: Król Julian, lew Alex i zebra Marty. 

Planując wizytę w Porcie Łódź, warto przeznaczyć czas na przyjrzenie się z bliska takim zwierzętom, jak: straszyki patyczaki, myszy pigmejskie, gekony lamparcie, kameleony, węże, kumaki wietnamskie, żaby rogate, drzewołazy. W terrariach będą także: skolopendry, modliszki, pająki ptaszniki i skorpiony.

Dodatkowo, w dniach 24 i 25 maja w godz. 11.00-18.00, w trakcie odwiedzin bohaterów z filmu „Madagaskar”, opiekunowie pozwolą zwiedzającym, przy zachowaniu szczególnej ostrożności, na bezpośredni kontakt ze zwierzętami. Bohaterowie wystawy chętnie zgodzą się na indywidualne sesje fotograficzne, a Król Julian, lew Alex i zebra Marty zachęcą do udziału w konkursach,
w których w nagrodę będzie można otrzymać m.in. żywe patyczaki.

Wystawa potrwa od 19 maja do 25 maja i będzie zlokalizowana przy sklepie IKEA. Wstęp jest bezpłatny.