Odkryj salon BEAUTIQ PROFESSIONAL BEAUTY w Pabianicach, tak jak to zrobiły Oliwia, Anna i Dominika – trzy pokolenia kobiet, takich jak TY. Z salonu BEAUTIQ PROFESSIONAL BEAUTY każdy wychodzi piękniejszy, szczęśliwszy i pełen pozytywnej energii. I każdy wraca tu po… więcej.

DLA PIĘKNYCH 20+

Oliwia kończy studia. To jej ostatnie długie wakacje. Dlatego zmartwiła się, gdy dwa miesiące temu zauważyła dość widoczny cellulit na udach i dodatkowe centymetry w pasie. Była zdecydowana na każdą, nawet najbardziej drastyczną terapię. Niepotrzebnie! Eksperci z BEAUTIQ PROFESSIONAL BEAUTY przekonali ją, że cellulit i miejscowa nadwaga wolą delikatne traktowanie. Po serii zabiegów antycellulitowych i ujędrniających Oliwka bez kompleksów założyła modne mini. TY możesz tak samo!

W salonie BEAUTIQ PROFESSIONAL BEAUTY w Pabianicach wykwalifikowane kosmetyczki z dyplomami wyższych uczelni proponują masaż bańką chińską BYE BYE CELLULITE, podczas którego w ciało wmasowywane jest specjalne serum ujędrniające. Mówią o nim: - „To bardzo skuteczna nieinwazyjna terapia antycellulitowa, stosowana w kosmetyce. Masaż obejmuje te strefy ciała, gdzie w szczególności widoczne jest nagromadzenie tkanki tłuszczowej. Masaż przyspiesza metabolizm komórkowy oraz redukcję tkanki tłuszczowej. Wyraźnie poprawia stan mało elastycznej skóry, zmniejsza cellulit, wygładza i ujędrnia sylwetkę. Można go stosować bez względu na wiek, ale warto zacząć dbać o siebie jak najwcześniej. Młode dziewczyny dobrze wiedzą, że to co robią dla siebie dziś, jest przepustką do idealnej sylwetki w późniejszych latach.

CZAS ODNOWY

Anna zbliża się do krytycznej 40-tki. Jej ciało potrzebowało regeneracji. - „Pod koniec ubiegłego sezonu kupiłam sukienkę, wyciętą, bez rękawów. Czułam się w niej jak gwiazda. Zimą zapomniałam o sobie. Efekt: cellulit, zwiotczenia na ramionach i dekolcie, sucha skóra. Z przerażeniem zobaczyłam, że moja piękna sukienka, zamiast dodawać urody, obnaża wszystkie mankamenty. Ratunek znalazłam w zabiegach na ciało EMOLIENT” - wspomina. Po ich serii znów wygląda rewelacyjnie, odzyskała jędrne ciało i… pewność siebie.

Zabiegi EMOLIENT: antycellulitowe i ujędrniające polegają na wmasowaniu w ciało odpowiednich preparatów i owinięciu klientki folią na 30 min. Ekspertki z BEAUTIQ PROFESSIONAL BEAUTY w Pabianicach podkreślają, że EMOLIENT to innowacyjny sposób walki z cellulitem i przywracający jędrność skóry. - „Dzięki aktywnym składnikom zawartym w preparatach stosowanych podczas zabiegów, mamy możliwość uzyskania pożądanych efektów. Dzięki pobudzeniu układu limfatycznego i usunięciu nagromadzonych płynów i toksyn, już po pierwszym zabiegu widać różnicę! Skóra jest gładsza, jędrna i elastyczna” – zapewniają.

DLA DOJRZAŁYCH

Dominika po 55. urodzinach wyraźnie poczuła, że jej metabolizm spowalnia, a komórki „dostają lenia”. Dlatego skorzystała ze wszystkich zabiegów BEAUTIQ PROFESSIONAL BEAUTY w Pabianicach, przypominających ciału, że można szybciej.

Dobra decyzja. Jej skuteczność wsparła systematycznością i rozsądnym podejściem do tematu. W pewnym wieku nie wystarczy raz przyjść do salonu i oczekiwać spektakularnych efektów, o czym mówią eksperci: - „Polecamy zabiegi antycellulitowe i ujędrniające, takie jak masaż bańką chińską BYE BYE CELLULITE i zabiegi EMOLIENT wszystkim kobietom dojrzałym, zalecając serię działań. Rodzaj zabiegów i masaży oraz ich intensywność dobieramy indywidualnie. Na piękno nigdy nie jest za późno, dlatego zachęcamy do korzystania z naszych usług i gwarantujemy, że systematyczna dbałość o urodę pomoże każdej kobiecie zachować jędrną skórę i promienny wygląd jak najdłużej”.

Szczegóły na stronie internetowej WWW.beautiq.com.pl lub na profilu Facebook.