Ogród w środku miasta

Przy pomocy roślin, donic i akcesoriów zamienimy nasz balkon w przydomowy ogródek, pełen kwiatów i świeżych ziół. Tworząc go, warto wykorzystać rozwiązania, które pozwolą nam zyskać więcej miejsca: wiszący kwietnik BITTERGURKA, wykonany z wytrzymałej, trwałej stali i lakierowanego bambusa, doniczki SOCKER z uchwytem do zawieszenia na balustradzie balkonu czy stojaki na rośliny SOCKER. Dzięki doniczkom samonawadniającym SÖTCITRON o zieleń na balkonie zadbamy także wtedy, gdy wyjedziemy na kilka dni. Wbudowany zbiorniczek zwolni nas z codziennego podlewania roślin. W IKEA Łódź znajdziemy również zestawy FRÖER, które zawierają wszystko, czego potrzeba, aby założyć domową uprawę ziół i warzyw.

Obiad na świeżym powietrzu

Wiosna i lato to czas wspólnych posiłków z rodziną i przyjaciółmi pod gołym niebem. Dlatego w nowej kolekcji IKEA znalazły się takie produkty, jak: stoły i stołki barowe ÄPPLARÖ oraz akcesoria SOMMAR, które pomogą zadbać o wyjątkową atmosferę podczas jedzenia: tace, obrusy oraz papierowe serwetki, w świeżych kolorach i o wyrazistych wzorach, inspirowane smacznymi owocami. Cudowny nastrój stworzy także oświetlenie, dzięki któremu będziemy mogli cieszyć się chwilami spędzanymi pod gołym niebem jeszcze na długo po zachodzie słońca. Wiele z lamp z serii SOLVINDEN zasilanych jest energią słoneczną, która ogranicza negatywny wpływ na środowisko. Z racji tego, że nie muszą być podłączone do źródła prądu, możemy je umieścić gdzie tylko chcemy.

Relaks pod gołym niebem

Miękkie poduszki, wygodne leżaki i lampy do użytku na zewnątrz  - to wystarczy, aby nasz balkon przekształcił się w idealne miejsce odpoczynku. W nowej kolekcji IKEA znajdziemy wiele produktów dedykowanych niewielkim powierzchniom, takich jak leżak HÅMÖ, który można łatwo złożyć i schować. Fotel BUNSÖ to z kolei pomniejszona wersja klasycznego fotela IKEA PS VÅGÖ, dzięki któremu także najmłodsi znajdą dla siebie miejsce na balkonie. Wygodne i praktyczne są także leżaki MYSINGSÖ, które równie dobrze możemy zabrać ze sobą do parku lub do kina pod chmurką.